The Prodigy na Orange Warsaw Festival

Wydarzenie

The Prodigy jest kolejną po Linkin Park gwiazdą, która wystąpi na tegorocznym Orange Warsaw Festival! Znamy także ceny biletów na to wydarzanie.

Orange Warsaw Festival to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń w stolicy. Piąta edycja imprezy odbędzie się 9 i 10 czerwca 2012 roku na Pepsi Arenie (stadionie warszawskiej Legii). Organizatorzy festiwalu starają się przygotować dla uczestników wydarzenie pełne nowych brzmień, muzycznych odkryć i artystów na światowym poziomie. Wczoraj wieczorem poznaliśmy kolejne gwiazdy, które wystąpią na Orange Warsaw Festival.
Do jednej z najpopularniejszych grup rockowych na świecie, która ma na swoim koncie 50 milionów sprzedanych albumów i jest dwukrotnym zdobywcą Grammy – Linkin Park, dołącza legendarna formacja The Prodigy! Niedawno muzycy ogłosili za pośrednictwem swojej oficjalnej strony, że pracują nad nowym albumem, który ma się ukazać pod koniec tego roku. Jest więc duża szansa, że w Warszawie usłyszymy kilka premierowych numerów!
Znamy również ceny biletów na to wydarzenie. Zanim jednak bilety na OWF 2012 trafią do ogólnej sprzedaży, klienci Orange mogą jako pierwsi nabyć wejściówki na festiwal!

Ceny biletów:

Płyta:
Bilet na płyte w sobotę – 89zł
Bilet na płytę w nidzielę – 89zł
Karnet na płytę – 159zł
Trybuna premium:
Bilet na sobotę – 150zł
Bilet na niedzielę – 150zł
Karnet na trybunę premium – 270zł
Trybuna:
Bilet na sobotę – 110zł
Bilet na niedzielę – 110zł
Karnet na trybunę – 199zł
VIP:
Bilet VIP na sobotę – 500zł
Bilet VIP na niedzielę – 500zł
Karnet VIP – 900zł
Źródło: materiały organizatora
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →