Festiwalowy gadżet od Mastercard

Artykuł
Festiwalowy gadżet Mastercard - opaska płatnicza

Festiwale Orange Warsaw, Open'er oraz Kraków Live ponownie będą współpracują z firmą Mastercard i proponują festiwalowiczom opaski płatnicze, za pomocą których będą mogli dokonywać transakcji na terenie imprez.

Opaska płatnicza Mastercard – jak to działa?

Bardzo prosto! Opaska płatnicza Mastercard to tak naprawdę mini karta schowana w silikonowej obudowie, przypominającej zegarek. Ładnie wygląda, a do tego zabezpiecza Twoje środki przed zgubieniem, czy niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opaską płatniczą możesz dokonywać płatności zbliżeniowych na całym terenie festiwali Orange Warsaw, Open’er oraz Kraków Live. Używasz jej tak, jak zwykłej karty, także tej w telefonie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Możesz ją doładować online, wykonując przelew przez dedykowaną stronę lub wymieniając gotówkę na środki płatnicze w punktach na terenie festiwali.

Jak zdobyć opaskę płatniczą Mastercard?

Jeśli korzystałeś już z opaski płatniczej Mastercard w ubiegłym roku – po prostu zabierz na festiwal tę, którą już masz. Wciąż działa!

Nie masz swojej opaski płatniczej? Możesz ją dostać – całkowicie za darmo – na terenie festiwalu w specjalnych „Punktach obsługi opasek płatniczych”. Ważna informacja – aby aktywować opaskę należy przy odbiorze zasilić ją kwotą przynajmniej 30 PLN.

Korzyści opaski płatniczej Mastercard

Open’er, Orange Warsaw oraz Kraków Life to festiwale, na których nie zapłacisz gotówką. Warto więc zaopatrzyć się w opaskę i założyć swoje oszczędności na nadgarstek, gdzie będą bezpieczne. W festiwalowym chaosie nietrudno zgubić czy zepsuć swoją kartę, która jest duża i niewygodna. Dzięki opasce płatniczej Mastercard Twoja kasa będzie bezpieczna!

W trakcie Open’er Festival możesz także korzystać z benefitów towarzyszących płatności kartą w aplikacji festiwalowej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →