One28 DJ – graj utwory na życzenie i zarabiaj

fot. Unsplash.com (front: Muhammadh Saamy / background: Mackenzie Marco)
News

Ile razy zdarzyło się, że gdy grałeś/aś seta, ktoś do Ciebie podszedł i prosił byś "puścił/a ulubiony kawałek"? Prawdopodobnie tego typu sytuacje zainspirowały programistów do stworzenia darmowej aplikacji One28.

„Puść coś normalnego”

Gdy idziesz na imprezę masz ze sobą telefon, to posiadając aplikację One28 możesz zaznaczyć miejsce, gdzie gra DJ podłączony do apki i podesłać mu propozycję by za parę dolarów puścił jakiś kawałek.

One28 tworzy nowe źródła przychodów dla artystów dzięki prośbom o piosenki kierowane do odbiorców – czytamy

W praktyce apka prezentuje się to całkiem prosto i zdecydowanie nieinwazyjnie w przeciwieństwie do sytuacji, które znamy z autopsji, bądź wiralowych filmików, gdzie nachalni imprezowicze wręcz wskakują na didżeja z prośbą o uwagę lub zagranie ich ulubionego numeru:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dzięki One28 DJ masz możliwość otrzymywania płatnych próśb o piosenki od swoich odbiorców.
Piosenka to emocja, wspomnienie: daj słuchaczom szansę na osiągnięcie ich wewnętrznych 128 uderzeń na minutę – tętno pełne adrenaliny i przyjemności – wyjątkowe uczucie. Przechwytuj nowe strumienie przychodów z próśb o piosenki przesyłanych przez odbiorców, zachowując przy tym pełną kontrolę. Aby obciążyć klienta, musisz zaakceptować jego prośbę, odtworzyć utwór i oznaczyć go jako odtwarzany w aplikacji – czytamy w opisie aplikacji

One28-DJ Explanatory Video

Sprawdź także: Drugi sezon Munocastu – czas, start! A_GIM: „Autorytety muzyczne zastąpił Spotify”

Apka dostępna jest w dwóch wariantach – dla słuchacza oraz dla grających. W przypadku One28 DJ tylko profesjonalni didżeje i autoryzowane kluby mogą zarabiać za pośrednictwem tej aplikacji. One28 dostępny jest w 26 krajach – na ten moment nie ma wśród nich Polski.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →