Najlepsze letnie miejscówki: Kraków

fot. FORUM Przestrzenie / Facebook [edit: muno.pl]
Artykuł

Mamy maj, robi się coraz cieplej, a co za tym idzie - otwierają się letnie miejscówki. Dawna stolica Polski czaruje swoim klimatem, architekturą, historią, kuchnią oraz ludźmi. Poniżej prezentujemy Wam listę krakowskich miejscówek, które warto odwiedzić tego lata.

FORUM Przestrzenie

forum
fot. FORUM Przestrzenie / Facebook

Pokażę Ci fajne miejsce!– jeśli kiedyś to usłyszałeś_aś będąc w Krakowie to zapewne po paru minutach znalazłeś_aś się tutaj. FORUM Przestrzenie to definitywnie najpopularniejsza miejscówka w Krakowie, i to nie tylko na lato. Kawiarnia znajdująca się na parterze największego i najbardziej monumentalnego, brutalistycznego krakowskiego kolosa, jakim jest budynek wyłączonego z użytku Hotelu FORUM jest miejscem, gdzie idealnie się wypoczywa pośród pięknych widoków na bulwary pod cieniem budowli Janusza Ingardena.


Bezogródek Tropical Spot

fot. Bezogródek tropical spot / Facebook

A zaraz za krakowskimi Błoniami, w okolicach stadionu rugby Juvenii Kraków, znajdziecie Bezogródek, który w ostatnich latach zyskał miano tropikalnego spotu. Pośród palm i piasku znajdziecie tu mnóstwo foodtracków z gamą dobrego jedzenia i muzyką w tle.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Hype Park na Kamiennej

fot. Michał Ziębowicz – Hype Park / Facebook

Nie będzie przesadą jeśli napiszę, że Kamienna12 to spadkobierca Dolnych Młynów. Swoją drogą miejscówka jest bardzo zbliżona do katowickiej Farbryki Porcelany – mieści się na uboczu, choć w bezpośrednim sąsiedztwie ze ścisłym centrum miasta, na terenach poprzemysłowych, blisko zajezdni kolejowej. W tym roku pod koniec maja na miejscu otwiera się Hype Park, czyli wiosenno-letni festiwal miejski, pełen koncertów, wydarzeń kulturalnych, imprez, także spodziewajcie się wielu atrakcji zarówno na dziedzińcu jak i w magazynach.


Hotel Poleski – Roof party

fot. Hotel Poleski / Facebook

Jeden z najpopularniejszych krakowskich hoteli, a już definitywnie najczęściej wybierany wśród gości. Wielokrotnie można było go zobaczyć w rozmaitych produkcjach, bądź programach telewizyjnych, gdyż z okien oraz dachu (do którego zaraz dotrzemy!) rozciąga się piękny widok na Wawel oraz nadwiślańskie bulwary. Poza pięknym widokiem i dobrymi drinkami, również usłyszycie mnóstwo letnich klubowych brzmień z pogranicza house i disco.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →