FORUM Przestrzenie

FORUM Przestrzenie

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Kraków
Adres:
ul. Marii Konopnickiej 28
Email:
Telefon:
515 424 724
Adres www:
http://www.forumprzestrzenie.com/

Opis klubu FORUM Przestrzenie

Forum to klubokawiarnia z ogródkiem nad brzegiem Wisły. Otwarta codziennie od śniadania do ostatnich dźwięków muzyki. Z menu pełnym kulinarnych niespodzianek oraz barem zaopatrzonym w unikalne piwa i alternatywne smaki. Idealne miejsce na lunche, brunche, grille, pikniki, spacery z psem, rowerowe wycieczki, spontaniczne spotkania, szalone potańcówki i leniwe leżakowanie (ogródek o pow. 1000m2 pomieści leżaki dla wszystkich znajomych i nieznajomych). Kwatera główna Zuckermelodien.
Forum Przestrzenie – niespotkane 5000m2 do wynajęcia. Dobre miejsce na festiwale, koncerty, pokazy mody. Doskonała sceneria do programów tv. Fantastyczna przestrzeń na pracownie i realizację własnych, najbardziej kreatywnych planów.
Za wiosenne zamieszanie w Hotelu Forum* odpowiadają:
Dominika – Zuckermelodien, najciekawsze imprezy ostatnich lat, rosnąca w siłę agencja bookingowa, 1000 słów na minutę i 2 miliony znajomych na metr kwadratowy. W Forum odpowiada za duszę i nakręca organizację.
Maciek – Oświetleniowiec, a właściwie kreator przestrzeni tymczasowej. Trochę projektant, trochę filmowiec, trochę konstruktor odrealnionych pomysłów. W Forum odpowiada za wizję.
Artur – kawa, newsy, papierosy, cyferki, literki, formularze… Smokegod. W Forum odpowiada za przywracanie do pionu i szeroko pojęte „biznesy”. Od 9 do 17 oczywiście:)
Leon, Piorun, George, Gucio – odpowiadają za to, żeby zwierzoluby czuli się w Forum jak u siebie.
*Hotel Forum – oddany do użytku pod koniec lat 80′ ubiegłego wieku jako najnowocześniejszy polski hotel swoich czasów [ http://www.youtube.com/watch?v=v30Ys7L7mI4 ]. Zaprojektowany przez Janusza Ingardena, stał się jednym z architektonicznych symboli Krakowa. 278 pokoi, 15 apartamentów, sale konferencyjne, restauracje, bary, basen, korty tenisowe, Pewex:-), solarium, odnowa biologiczna… Do tego pełna komputeryzacja, nawet drzwi na fotokomórkę! Wyprzedził czas i nagle się zatrzymał. W przeciwieństwie do wszystkiego krakowskiego nie jest legendą. Jest zagadką, która wypełnia niespotykane w miejskich podziemiach przestrzenie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →