Słuchamy nowego albumu Omara-S

Zapowiedzi

Wczoraj swoją premierę miał najnowszy album legendarnej postaci z Detroit - Omara-S zatytułowany It Can Be Done, But Only I Can Do It".

Omar-S, czyli Alex Omar Smith, pochodzi z Detroit, gdzie rozpoczynał swą przygodę z produkcją muzki house i techno. Jest założycielem lableu FXHE, w którym wydaje utwory zarówno swoje jak i projektów w których uczestniczy. Jednym z najbardziej znanych jest Oasis, współtworzony wraz z Shadow Ray’em.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na swoim koncie artysta ma jak na razie jeden studyjny album „Just Ask The Lonely” z 2005 roku. Na dużą uwagę zasługuje również kompilacja nagrana dla londyńskiego klubu Fabric. Mix Omara jest jedynym – obok Villalobosa – zestawem w serii składającym się wyłącznie z własnych produkcji!

Nowa płyta długogrająca Omara-S zatytułowana It Can Be Done, But Only I Can Do It” trafiła do sprzedaży wczoraj. Znajdziemy na niej zarówno znane już wszystkim utwory, jak również produkcje ekskluzywne. Fragmenty materiału z nadchodzącego krążka można przesłuchać na oficjalnej stronie artysty.

Omar-S – It Can Be Done, But Only I Can Do It

Data wydania: 15.08.2011

Tracklsita:

01. Solely Supported
02. Supported Solely
03. Look Hear Watch
04. I Come Over
05. Ganymeade
06. You Wish
07. Over You Too
08. It Can Be Done, But Only I Can Do It
09. Nite’s Over Compton
10. Here’s Your Trance, Now Dance
11. Skynet 2 B
12. Bobien Larkin

Foto główne: James M. Rotz

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →