Omar-S zapowiada nowy album You Want

News
Omar S FXHE

Świetne wieści docierają do nas zza Oceanu! Legenda Detroit Omar-S szykuje się do wydania swojego kolejnego albumu - You Want. Znamy nazwiska gości!

Omar-S legenda Detroit

Podobnie jak większość legend Detroit, także Omar-S jest wierny oryginalnej idei tamtejszej sceny – cierpliwie, z dala od blasków flashy, w aurze tajemniczości budował swój muzyczny wszechświat i zdobywał uznanie.

Podobnie jak ojcowie chrzestni Detroit techno Derrick May, Juan Atkins czy Kevin Saunderson, podbija świat dzięki klasowym, ale niezbyt często wydawanym produkcjom oraz naturalnej zdolności do wirtuozerii DJ-skiej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Album Omar-S – You Want na wytwórni FXHE

Omar-S sam prowadzi swoją wytwórnię FXHE, dla której wydaje większość swoich produkcji. Właśnie nakładem tego labelu ukaże się jego najnowszy album You Want, o którym poinformował sam założyciel za pośrednictwem swoich social mediów. Wśród gości na krążku usłyszymy takich artystów jak John FM,Norm Talley, Ian Finkelstein, John Cloud,L’Renee,Brian Kage czy Kingdom.

Największe przeboje Omar-S

Omar-S jest wierny klasycznym brzmieniom muzyki house, niezwykle oszczędnym ale niosącym olbrzymi ładunek emocji. Często wracamy do jego utworów jak i setów:

Omar S – Thank U 4 Letting Me Be Myself

Omar S – Set It Out

Fabric 45 – Omar S

A jakie są Wasze ulubione dzieła Omara-S?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →