Nowa EPka od Hudsona Mohawke już w sieci

Pochodzący ze Szkocji artysta - Hudson Mohawke podzielił się z fanami nowym minialbumem o tytule Heart of the Night. Posłuchajcie jego najnowszej EPki.

Hudson Mohawke i jego bootlegi

Mohawke zareklamował wydawnictwo jako „EPkę zawierającą bootleggi R&B”, które producent z Glasgow stworzył na przestrzeni ostatnich lat. Muzyk wydał EPkę własnym sumptem, bez pomocy żadnej wytwórni.

Przypomnijmy, że w 2019 roku ukazała się kompilacja TNGHT – duetu składającego się z Hudsona Mohawke i kanadyjskiego producenta o ksywie Lunice, I & II. Szkot rozpoczął także współpracę z producentem techno Tiga, z którym wydał w tym roku wspólną płytę Love Minus Zero. Ostatni solowy album Mohawke – Lantern ukazał się w 2015 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

TNGHT – Clever Pants

Hudson Mohawke – 14 lat na scenie

W ciągu lat, które upłynęły od wydania debiutanckiej płyty Butter, Hudson Mohawke wydał serię przebojowych singli i EPek, które podtrzymały jego status jednego z najciekawszych artystów współczesnej niezależnej sceny klubowej. Artysta w ciągu całej swojej kariery wydał bogate zbiory dźwięków spod znaku współczesnego hip hopu, popu, R&B i awangardowej muzyki elektronicznej.

Mohawke zanim został okrzyknięty jednym z najbardziej innowacyjnych twórców ostatnich lat, mógł się poszczycić tytułem najmłodszego w historii finalisty turnieju DJ-skiego UK DMC. W 2008 roku wzięła go pod swoje skrzydła kultowa wytwórnia Warp, dzięki której muzyk zdobył należyty rozgłos.

Hudson Mohawke – Heart of the Night – odsłuch nowej EPki

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →