Najnowsza kompilacja od Breslau Techno

News
breslau techno

Niewiele ponad rok temu światło dzienne ujrzała pierwsza kompilacja kolektywu Breslau Techno. Już dzisiaj możemy cieszyć się kolejnym składakiem, powiększonym o międzynarodowe grono producentów.

Najnowsza kompilacja Breslau Techno składa się z utworów 19 producentów z Polski i zagranicy. Brzmienie zawartej muzyki to uczta dla eklektycznych fanów gatunku – usłyszymy propozycje spod znaku Acid Techno czy Dark. Melodie mieszają się tutaj z gęstą atmosferą w wydaniu czysto parkietowym, nie brakuje również minimalnych, pełnych powściągliwości dźwięków.

Polsko-zagraniczna mieszanka

Zebrani artyści to osoby mocno związane z wrocławskim kolektywem – główny załogant Matbe tym razem w duecie z Minna Murra jako Cloned Brothers oraz dj’e często występujący na imprezach sygnowanych „Czachą” – Milecki czy MS:33. Z zagranicy główne skrzypce gra tutaj utwór od Forest People, jednak siła składanki oparta jest głównie na wizji muzyki Techno polskich, undergroundowych producentów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kompletny skład artystów składa się z takich postaci jak Busu, Cloned Brothers, DIALOG, DJ Noradrenalin. Noradrenalin Records. dopesgone, Dru, Forest People, Goldzik, Lopez DJ, Maciej Milecki, Merktöne, MS:33, Nick Slater, Pa-To, Patrick Branch, Retail, RYCHY, Sam Amvel oraz VA6UE.

Kompilacja została doskonale przyjęta przez środowisko, utwory z Breslau Techno Various Artists 2 supportują takie marki jak Thomas Schumacher, Noemi Black czy Hate Lab.

Za grafikę najnowszej kompilacji odpowiada Vortex Visual Division, zaś promo mix wyszedł spod rąk weterana polskiej sceny techno Nasty’ego. Całość można odsłuchać poniżej.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →