Breslau Techno świętuje w zamku – ósme urodziny kolektywu

Eventpromo
Breslau Techno 8. urodziny

W dniach od 11 do 13 czerwca jeden z najstarszych techno kolektywów we Wrocławiu organizuje festiwal z okazji ośmiu lat istnienia. Całość odbędzie się w XVII - wiecznym kompleksie zamkowym w Gorzanowie.

Festiwal z okazji urodzin Breslau Techno

Breslau Techno to jedna z niewielu platform oscylujących wokół mocno pojmowanej muzyki tanecznej, która swój sukces opiera na promowaniu lokalnych artystów. Pierwiastkiem wyróżniającym imprezy spod szyldu Breslau Techno jest mocno zaawansowana warstwa wizualna, za którą odpowiedzialna jest głównie ekipa VORTEX VISUAL DIVISION. Warto przypomnieć wydawnictwo z marca tego roku – kompilacja zawiera autorskie produkcje wielu artystów, którzy wystąpią na zbliżającym się festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolektyw obchodzi swoje 8. urodziny i wraca po dłuższej przerwie z imprezą większego kalibru. Urodzinowa lokalizacja to Pałac w Gorzanowie, który pozwala na szerokie spektrum produkcyjne. Na jego terenie uczestnicy będą mogli skorzystać również z pola namiotowego, strefy gastronomicznej oraz baru. Warto odnotować, iż imprezę wspierać będzie potężny soundsystem od uznanej marki TNA.

Wyjątkowo smakowicie wygląda skompletowany line-up, składający się przede wszystkim z dj’ów związanych ze sceną wrocławską. Za sterami usłyszymy m.in. specjalistę od eklektycznego, szybkiego grania Transa Timmermansa w duecie z Patronem, winylowego wyznawcę surowego techno Noworola, przedstawiciela Zajezdni Ravetoszyna czy zawsze porywającą energetyką swoich setów N Å T.

Pełen line-up

ARTEFACTUM
CLONED BROTHERS
DRADOR
G.R.A.M (Mainliner & Janeda)
LOPEZ DJ
MAJAMI
MATBE
MIKRUS
MINNA MURRA (live)
MISTIC
MS:33 (RETHE b2b YES STANLEY)
NU:TEK b2b RDK
N Å T
NOWOROL
PATRON b2b TRANS TIMMERMANS
PEREGRIN
PETER FERN
RAVETOSZYN

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →