Na tę premierę świat trapu czekał latami! Flosstradamus x Mr. Carmack – „Jeff Staffelstein”

Mr. Carmack
News
Flosstradamus x Mr. Carmack - Jeff Staffelstein

Elektroniczna odsłona trapu, która zawładnęła latami 2012 - 2015 powraca na salony? Po latach od pierwszej zapowiedzi na platformie Audius niezapowiedzianie wylądowała kolaboracja dwóch czołowych twarzy gatunku - Flosstradamus i Mr. Carmacka.

Złota era trapu

Cofając się kilka lat wstecz, do przełomu 2012 i 2013 roku, nie sposób było pominąć obecności nowego basowego podgatunku muzyki elektronicznej – trapu.

To właśnie wtedy na SoundCloudzie lądowały pierwsze festival trapowe remiksy i przepełnione 808-kami produkcje od Carnage, RL Grime, Baauera, czy Flosstradamus.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SoundCloud – nowy model rozliczeń może wywrócić branżę streamingową do góry nogami

Mówi się, że ostatni ze wspomnianych wyżej projektów, Flosstradamus, zapoczątkował elektroniczny trap remiksując Original Don Major Lazer i The Partysquad. Nie jest to jednak informacja oficjalna, a jedynie przyjęta przez opinię publiczną.

Powrót Flosstradamus po ponad rocznej przerwie

Od 2016 za aliasem Flosstradamus stoi tylko jeden człowiek, Curt Cameruci. Przez 10 poprzednich lat jego drugą twarzą był Josh Young, aktualnie znany jako YehMe2.

Kilka miesięcy przed wybuchem pandemii COVID-19, Curt ogłosił, że rezygnuje z koncertów na bliżej nieokreślony czas. Jego rezygnacja nie dotyczyła tylko grania na żywo, ale również (niestety) wydawania nowej muzyki.

Przez cały 2020 rok Flosstradamus pojawił się jedynie w dwóch kolaboracjach i wystąpił na kilku live streamach organizowanych przez Insomniac i znajomych z branży.

Powód jego przerwy miał powiązanie ze zdrowiem psychicznym, na temat którego producent publicznie wypowiadał się nie raz.

Flosstradamus i Mr. Carmack publikują wspólny track po 4 latach

Flosstradamus znajduje się aktualnie w procesie reaktywacji swojej działalności w Internecie i sumiennie promuje ogłoszony niedawno powrót do grania przed normalną publicznością.

16 i 17 kwietnia odbędzie się jego HDYFEST Hotbox Editon w ramach serii show Park’N Rave autorstwa Insomniac Events. Oprócz oficjalnej promocji wydarzenia, pochodzący z Chicago producent postanowił zaskoczyć swoich najbardziej zagorzałych fanów wydając – bez jakichkolwiek zapowiedzi – swój wyprodukowany na przełomie 2016/2017 roku utwór Jeff Staffelstein.

Ba! Jego współautorem jest kolejna legenda gatunku, jedyny w swoim rodzaju Mr. Carmack. Co ciekawe, kolaboracja jest dostępna wyłącznie na platformie Audius, na której ostatnio, również ekskluzywnie, pojawił się godzinny drum & bass’owy mix Dillona Francisa.

FLOSSTRADAMUS X MR. CARMACK – JEFF STAFFELSTEIN

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →