Dillon Francis startuje z serią drum & bass’owych mixów – id{nb}gafos

RUKES (www.rukes.com)
News
Dillon Francis

Dillon Francis przez ostatnie 12 miesięcy zagrał blisko 30 live streamów. Było kilka B2B z Diplo i deep house'owych setów jako DJ Hanzel, pojawiły się współprace z DoorDash, Fortnite i TikTokiem. Najwięcej zainteresowania wywołał jednak 30-minutowy drum & bassowy set, który, jak się okazało przed kilkoma dniami, rozpoczął serię mixów id{nb}gafos.

Lockdownowe live sety Dillona Francisa

Dillon Francis, podobnie jak Diplo, był jednym z pierwszych amerykańskich DJów, którzy wystartowali z regularnymi live setami po tym, jak świat obrócił się do góry nogami z powodu pandemii COVID-19.

Przez kilka miesięcy podopieczny Mad Decent grał co czwartek moombahtonowe sety w ramach serii Taco Tuesday i raz w tygodniu bawił się wspólnie z Diplo w ramach Coronight Fever.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Współautor Get Low (w/ DJ Snake) zaliczył w ostatnim czasie kilka współprac, obejmujących brandy pokroju Fortnite, DoorDash i TikTok. Wydawać by się mogło, że to właśnie te występy zostaną na dłużej w pamięci fanów Dillona… Nic bardziej mylnego!

Dillon Francis – Isolation DNB Set

W połowie lipca 2020 roku, Party Favor zorganizował internetowy festiwal Isolation, na którym gościnnie wystąpili A-Trak, BIJOU, DJ Sliink, Sofi Tukker oraz właśnie Dillon Francis.

Ostatni z wymienionych zaskoczył wszystkich zebranych, dając 35-minutowy występ będący absolutną mieszanką drum & bass’owych kawałków z produkcjami od Bou, Maduka, Camo & Krooked i Mefjusa na czele.

Drum&Bass: The Movement – dokument o kulturze drum&bass i jungle

Pełen drum & bass’owy występ Dillona Francisa wylądował na YouTube, gdzie zebrał ponad 110 tysięcy wyświetleń, ale dla zwolenników takiego wydania 33-latka było to zdecydowanie za mało.

id{nb}gafos – nowa seria drum & bass’owych mixów

Po miesiącach niezliczonej ilości próśb o wstawienie seta na platformę bardziej sprzyjającą odsłuchom audio, Dillon Francis przemówił. Producent wykorzystał do tego nową platformę streamingową Audius, gdzie umieścił wspomniany set, wzbogacony o 30 minut nowego materiału, będący jednocześnie początkiem serii mixów id{nb}gafos.

Wiem, że wiele osób prosiło mnie o publikacje tego DNB seta, który nagrałem podczas kwarantanny, a więc OTO ON. Dodałem jakieś 30 dodatkowych minut do niego, więc jest to teraz około godzinny materiał. Zrobię z tego nową serię zatytułowaną id{nb}gafos. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! – czytamy w poście na Twitterze.

Czym jest Audius?

Audius to platforma streamingowa zbudowana w oparciu o infrastrukturę blockchain, którą zarządzają niezależni artyści, słuchacze i deweloperzy z całego świata. Serwis daje artystom możliwość publikacji/ dystrybucji muzyki i jej bezpośredniego monetyzowania, ponieważ – w odróżnieniu od innych serwisów – nie gospodaruje muzyki w swoich serwerach tylko decentralizuje ją w niezależnie działających węzłach.

Mówiąc możliwie najprostszym językiem – Audius to raj dla nieoficjalnych remiksów, bootlegów i zwolenników samplowania, który dzięki swojej budowie sprawnie unika problemów związanych z prawami autorskimi, będącymi wieloletnią zmorą na SoundCloudzie.

Więcej rzeczowych informacji znajdziesz na www.audius.co.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →