Dillon Francis startuje z serią drum & bass’owych mixów – id{nb}gafos

RUKES (www.rukes.com)
News
Dillon Francis

Dillon Francis przez ostatnie 12 miesięcy zagrał blisko 30 live streamów. Było kilka B2B z Diplo i deep house'owych setów jako DJ Hanzel, pojawiły się współprace z DoorDash, Fortnite i TikTokiem. Najwięcej zainteresowania wywołał jednak 30-minutowy drum & bassowy set, który, jak się okazało przed kilkoma dniami, rozpoczął serię mixów id{nb}gafos.

Lockdownowe live sety Dillona Francisa

Dillon Francis, podobnie jak Diplo, był jednym z pierwszych amerykańskich DJów, którzy wystartowali z regularnymi live setami po tym, jak świat obrócił się do góry nogami z powodu pandemii COVID-19.

Przez kilka miesięcy podopieczny Mad Decent grał co czwartek moombahtonowe sety w ramach serii Taco Tuesday i raz w tygodniu bawił się wspólnie z Diplo w ramach Coronight Fever.

Współautor Get Low (w/ DJ Snake) zaliczył w ostatnim czasie kilka współprac, obejmujących brandy pokroju Fortnite, DoorDash i TikTok. Wydawać by się mogło, że to właśnie te występy zostaną na dłużej w pamięci fanów Dillona… Nic bardziej mylnego!

Dillon Francis – Isolation DNB Set

W połowie lipca 2020 roku, Party Favor zorganizował internetowy festiwal Isolation, na którym gościnnie wystąpili A-Trak, BIJOU, DJ Sliink, Sofi Tukker oraz właśnie Dillon Francis.

Ostatni z wymienionych zaskoczył wszystkich zebranych, dając 35-minutowy występ będący absolutną mieszanką drum & bass’owych kawałków z produkcjami od Bou, Maduka, Camo & Krooked i Mefjusa na czele.

Drum&Bass: The Movement – dokument o kulturze drum&bass i jungle

Pełen drum & bass’owy występ Dillona Francisa wylądował na YouTube, gdzie zebrał ponad 110 tysięcy wyświetleń, ale dla zwolenników takiego wydania 33-latka było to zdecydowanie za mało.

id{nb}gafos – nowa seria drum & bass’owych mixów

Po miesiącach niezliczonej ilości próśb o wstawienie seta na platformę bardziej sprzyjającą odsłuchom audio, Dillon Francis przemówił. Producent wykorzystał do tego nową platformę streamingową Audius, gdzie umieścił wspomniany set, wzbogacony o 30 minut nowego materiału, będący jednocześnie początkiem serii mixów id{nb}gafos.

Wiem, że wiele osób prosiło mnie o publikacje tego DNB seta, który nagrałem podczas kwarantanny, a więc OTO ON. Dodałem jakieś 30 dodatkowych minut do niego, więc jest to teraz około godzinny materiał. Zrobię z tego nową serię zatytułowaną id{nb}gafos. Mam nadzieję, że Wam się spodoba! – czytamy w poście na Twitterze.

Czym jest Audius?

Audius to platforma streamingowa zbudowana w oparciu o infrastrukturę blockchain, którą zarządzają niezależni artyści, słuchacze i deweloperzy z całego świata. Serwis daje artystom możliwość publikacji/ dystrybucji muzyki i jej bezpośredniego monetyzowania, ponieważ – w odróżnieniu od innych serwisów – nie gospodaruje muzyki w swoich serwerach tylko decentralizuje ją w niezależnie działających węzłach.

Mówiąc możliwie najprostszym językiem – Audius to raj dla nieoficjalnych remiksów, bootlegów i zwolenników samplowania, który dzięki swojej budowie sprawnie unika problemów związanych z prawami autorskimi, będącymi wieloletnią zmorą na SoundCloudzie.

Więcej rzeczowych informacji znajdziesz na www.audius.co.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.