Muzikanova Night prezentuje: Solomun + MIX!

News

Po ostatnim, urodzinowym voyage'u w kwietniu, chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w kolejnym epokowym wydarzeniu inicjowanym przez team Muzikanova. Zapraszamy na cykl imprezowy „Muzikanova Night!”

17 października w piątek w klubie SQ odbędzie się event inaugurujący szereg imprez pod szyldem „Muzikanova Night”. Gościem specjalnym będzie Solomun – ostatnio bardzo prężnie działający producent i osoba odpowiedzialna za zdobywającą coraz większą popularność wytwórnię Diynamic. Tym, którzy nie słyszeli o Solomunie z ręką na sercu polecamy jego wspaniały mix do ściągnięcia w dziale MUZYKA.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

NAJNOWSZY MIX SOLOMUNA DO ŚCIĄGNIĘCIA TU

Solomun jest mistrzem budowania doskonałych setów. Wyjątkowy styl, który prezentuje, oscyluje wokół emocjonalnego house’u i tech house’u. Podczas nocy Muzikanova właśnie taki klimat chcielibyśmy Wam zaproponować. Emocjonalnie, sensualnie i niebanalnie. Postaramy się by tak właśnie było. Nie pozostaje Wam nic innego jak to sprawdzić:)

Tej nocy nie zabraknie również wyjątkowych gości z Polski. Muzikanova Night ma na celu promowanie najciekawszych krajowych artystów. Na pierwszej imprezie z cyklu przybliżymy Wam sylwetki założycieli kolektywu Drive Crew czyli Austera i Newmana

Oprócz nich wystąpi rezydent SQ klub, redaktor naczelny serwisu – dj Juniore oraz Matik również z teamu Muzikanova.pl. Na chilloucie leniwe dźwięki prezentować będzie Lajteen aka ConradQ.

No to jak? Widzimy się?:)

 

Muzikanova Night pres.: Solomun

Piątek 17 października 2008, SQ klub Poznań

start: 22:00

 

Zagrają:

 

SOLOMUN [Diynamic Rec./ Hamburg/ Niemcy]

Auster & Newman [Drive Crew/ Warszawa/ PL]

Juniore [SQ klub/ Muzikanova.pl/ PL]

Matik [Muzikanova.pl/ Fat! Beaches/ PL]

 

strefa chill:

Lajteen aka ConradQ [Muzikanova.pl/ PL] + goście

 

wstęp: przedsprzedaż 10 zł (sklep Mayer – ul. Szkolna 17, sklep Oakley 1242 – Stary Browar (nowa część) – ul. Półwiejska 42, w dniu imprezy:15 zł, karty klubowe wstęp freePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →