Massage x Home Again prezentują: Ryan Elliott

Fot. facebook.com/odrapany
Eventpromo
Odra-pany

Wrocławski kolektyw Massage i berlińska wytwórnia Home Again połączyły siły, by stworzyć wyjątkowe wydarzenie. Już w tę sobotę w Odra-Pany wystąpią Ryan Elliott — rezydent Berghain, Szafran live, Thabo, Onkalo, Ravetoszyn b2b Pan Dżejdżej.

Massage i Home Again prezentują

Urodzony w Detroit Ryan Elliott, mieszka obecnie w Berlinie. W swoich produkcjach i setach łączy to, co najlepsze w stylu muzycznym obu miast. Obecnie jest rezydentem w legendarnym Berghain i Panorama Bar. Nie gra nigdy czystego house’u czy techno, preferuje mixy złożone muzycznie. Założył też własną wytwórnię Faith Beat, wydając muzykę idealną pod klubowe parkiety. Już w tę sobotę będziecie mogli go usłyszeć na własne uszy.

Mocne zakończenie wakacji we Wrocławiu – Ryan Elliott zagra w Odra-Pany

Ryan Elliott ‎– Panorama Bar 06

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oskar Szafraniec z kolei, ma za sobą wiele produkcji i tras. Już w wieku 18 lat, grał w Japonii razem z Guy Called Gerald. O swojej muzyce mówi: ,,traktuję to trochę jak malowanie na płótnie, jak zestawienie kolorów i kształtów, gdzie kształt jest bardzo ważny”. Regularnie gra w berlińskich klubach takich jak Tresor, Watergate, czy Salon zur Wilden Renate.

Oskar Szafraniec — live set

Thabo to berlińczyk z krwi i kości. Jego artystyczny alias stał się synonimem energetycznego house’u. Jego styl muzyczny kształtował hip hop i dancehall, co mocno odbija się w jego setach. Regularnie gra w takich klubach jak Watergate, IPSE, czy Prince Charles.

Thabo x Home Again

Ravetoszyn to współzałożyciel wrocławskiego kolektywu Zajezdnia, wielbiciel oldskulu i hard dance’u. Jest rezydentem klubu Transformator. Debiutował z kolei na Wixapolu.

Ravetoszyn @ Zajezdnia — Zajedź Ciało

Pan Dżejdżej to kolejny członek Zajezdni oraz kolektywu Kwas.

Pan Dżejdżej @ Zajezdnia pres. Airod

Występu Onkalo na poprzedniej edycji Massage możecie posłuchać tutaj:

Onkalo @ Massage, Transformator

Impreza w Odra-Pany już w tę sobotę – bilety

Odra-Pany to letnia miejscówka położona nad rzeką, idealna wręcz do słuchania pulsującego house’u. Słynie z doskonałego gustu muzycznego i bardzo przyjemnej dla oczu identyfikacji wizualnej.

Odra-Pany Ryan Elliott

Impreza startuje o godz. 20:00. Bilety są do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Massage & Home Again | 21.08.2021 | Wrocław, Odra-Pany

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →