It’s a house fever. Adryiano i Black Loops zagrają w Tamie

News

Jeszcze niedawno utyskiwał w wywiadzie, że nie miał okazji zagrać w Polsce, swojej drugiej ojczyźnie. W najbliższy piątek wszystko się zmieni. Adryiano, czołowa postać nowego undergroundowego house'u, w końcu zawita nad Wisłę, a dokładnie nad Wartę. Niemiecki didżej i producent polskiego pochodzenia zagra w poznańskiej Tamie, a towarzyszyć mu będzie dobry druh z Włoch, Black Loops. To jednak dopiero początek tutejszych wojaży autora takich hitów jak On My Side czy Dream With.

O tym, że Adryiano należy do jednych z naszych ulubieńców, nie musimy nikogo specjalnie przekonywać. I choć niemal wszyscy artyści skupieni wokół wytwórni Shall Not Fade są u nas mile widziani, to do niego mamy szczególną słabość, głównie za sprawą polskich korzeni. Mieszkający w Berlinie niemiecki producent często podkreśla skąd pochodzi, zarówno w swojej twórczości, jak i w nietuzinkowym stylu komunikacji w mediach społecznościowych. Zapytany przy okazji wywiadu dla Muno o chęć zagrania w Polsce, jasno zadeklarował gotowość, by się tu pojawić. W najbliższy piątek słowa zamienią się w czyny. Adryiano zawita do Poznania, gdzie razem z Black Loops wystąpi w klubie Tama.

Adryiano – On My Side

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Adryiano. Nowa fala undergroundowego house’u

Adryiano to jeden z najciekawszych przedstawicieli współczesnego house’owego undergroundu, który w swoim brzmieniu często sięga po inspiracje latami 00. Sentymentalny trip stał się wyróżnikiem jego stylu. I choć najbliższy jest mu pełny tanecznego vibe’u house, Adryiano bez trudu odnajduje się w mocniejszych brzmieniach, czego wyraz daje podczas znakomicie przyjmowanych setów.

W trakcie swojej kariery dzielił konsolę z czołówką współczesnej sceny elektronicznej, zaliczając występy w topowych klubach Europy. Na swoim koncie ma wydawnictwa w tak uznanych wytwórniach jak wspomniane Shall Not Fade czy Heist Recordings, należąca do Dam Swindle. Do remiksowania swoich utworów zapraszali go m.in. Catz ’n Dogz, a On My Side czy Dream With, jedne z jego najbardziej znanych produkcji, spotkały się z powszechnym uznaniem i do dziś nie opuszczają selekcji czołowych didżejów świata.

Adryiano – Dream With

Black Loops. House po włosku

Wieczór w Poznaniu Adryiano rozkręci w towarzystwie Black Loops, jednego z najprężniej działających włoskich twórców, będącego obecnie czołową postacią berlińskiej sceny house. W swojej autorskiej wizji muzyki elektronicznej łączy elementy klasycznego brzmienia z elementami breakbeatu czy deep house’u. Jego twórczość to hołd dla estetyki przełomu lat 90. i 00., przefiltrowanej przez własny, unikalny warsztat, gdzie schemat 4×4 przełamywany jest odważnymi i świeżymi eksperymentami.

Black Loops

Black Loops

Jego produkcje ukazywały się pod szyldami tak renomowanych labeli jak PETS Recordings, Shall Not Fade czy Toy Tonics, a on sam występował u boku światowej czołówki sceny house. Razem z Adryiano tworzą duet przyjaciół i doskonałych partnerów podczas legendarnych już setów w formule b2b.

Massage zaprasza. Adryiano i Black Loops w Tamie

Wizyta obu panów w Poznaniu możliwa będzie dzięki zaproszeniu duetu Massage, organizatorów wydarzenia. Onkalo, 1/2 Massage, czołowy reprezentant szczecińskiej sceny, wystąpi obok głównych bohaterów wieczoru. Za oprawę wizualną odpowiedzialna będzie jedna z najbardziej cenionych polskich VJek – VJ EMIKO.

Adryiano, Black Loops i Onkalo zagrają w poznańskiej Tamie już w piątek, 16 lipca. Wstęp na imprezie wynosi 40 zł płatne na bramce klubu.

Dzień później Adryiano, już bez Black Loops, lecz za to w towarzystwie czołowych reprezentantów polskiej sceny house, zagra w Port Bar Szczecin. Szczegóły tego wydarzenia znajdziecie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →