It’s a house fever. Adryiano i Black Loops zagrają w Tamie

News

Jeszcze niedawno utyskiwał w wywiadzie, że nie miał okazji zagrać w Polsce, swojej drugiej ojczyźnie. W najbliższy piątek wszystko się zmieni. Adryiano, czołowa postać nowego undergroundowego house'u, w końcu zawita nad Wisłę, a dokładnie nad Wartę. Niemiecki didżej i producent polskiego pochodzenia zagra w poznańskiej Tamie, a towarzyszyć mu będzie dobry druh z Włoch, Black Loops. To jednak dopiero początek tutejszych wojaży autora takich hitów jak On My Side czy Dream With.

O tym, że Adryiano należy do jednych z naszych ulubieńców, nie musimy nikogo specjalnie przekonywać. I choć niemal wszyscy artyści skupieni wokół wytwórni Shall Not Fade są u nas mile widziani, to do niego mamy szczególną słabość, głównie za sprawą polskich korzeni. Mieszkający w Berlinie niemiecki producent często podkreśla skąd pochodzi, zarówno w swojej twórczości, jak i w nietuzinkowym stylu komunikacji w mediach społecznościowych. Zapytany przy okazji wywiadu dla Muno o chęć zagrania w Polsce, jasno zadeklarował gotowość, by się tu pojawić. W najbliższy piątek słowa zamienią się w czyny. Adryiano zawita do Poznania, gdzie razem z Black Loops wystąpi w klubie Tama.

Adryiano – On My Side

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Adryiano. Nowa fala undergroundowego house’u

Adryiano to jeden z najciekawszych przedstawicieli współczesnego house’owego undergroundu, który w swoim brzmieniu często sięga po inspiracje latami 00. Sentymentalny trip stał się wyróżnikiem jego stylu. I choć najbliższy jest mu pełny tanecznego vibe’u house, Adryiano bez trudu odnajduje się w mocniejszych brzmieniach, czego wyraz daje podczas znakomicie przyjmowanych setów.

Adryiano

Adryiano

W trakcie swojej kariery dzielił konsolę z czołówką współczesnej sceny elektronicznej, zaliczając występy w topowych klubach Europy. Na swoim koncie ma wydawnictwa w tak uznanych wytwórniach jak wspomniane Shall Not Fade czy Heist Recordings, należąca do Dam Swindle. Do remiksowania swoich utworów zapraszali go m.in. Catz ’n Dogz, a On My Side czy Dream With, jedne z jego najbardziej znanych produkcji, spotkały się z powszechnym uznaniem i do dziś nie opuszczają selekcji czołowych didżejów świata.

Adryiano – Dream With

Black Loops. House po włosku

Wieczór w Poznaniu Adryiano rozkręci w towarzystwie Black Loops, jednego z najprężniej działających włoskich twórców, będącego obecnie czołową postacią berlińskiej sceny house. W swojej autorskiej wizji muzyki elektronicznej łączy elementy klasycznego brzmienia z elementami breakbeatu czy deep house’u. Jego twórczość to hołd dla estetyki przełomu lat 90. i 00., przefiltrowanej przez własny, unikalny warsztat, gdzie schemat 4×4 przełamywany jest odważnymi i świeżymi eksperymentami.

Black Loops

Black Loops

Jego produkcje ukazywały się pod szyldami tak renomowanych labeli jak PETS Recordings, Shall Not Fade czy Toy Tonics, a on sam występował u boku światowej czołówki sceny house. Razem z Adryiano tworzą duet przyjaciół i doskonałych partnerów podczas legendarnych już setów w formule b2b.

Massage zaprasza. Adryiano i Black Loops w Tamie

Wizyta obu panów w Poznaniu możliwa będzie dzięki zaproszeniu duetu Massage, organizatorów wydarzenia. Onkalo, 1/2 Massage, czołowy reprezentant szczecińskiej sceny, wystąpi obok głównych bohaterów wieczoru. Za oprawę wizualną odpowiedzialna będzie jedna z najbardziej cenionych polskich VJek – VJ EMIKO.

Adryiano, Black Loops i Onkalo zagrają w poznańskiej Tamie już w piątek, 16 lipca. Wstęp na imprezie wynosi 40 zł płatne na bramce klubu.

Dzień później Adryiano, już bez Black Loops, lecz za to w towarzystwie czołowych reprezentantów polskiej sceny house, zagra w Port Bar Szczecin. Szczegóły tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →