Rezydent Berghain wraca do Polski na mocną końcówkę roku

Fot. via clubbingspain.com
Eventpromo
Ryan Elliott

To zdecydowanie jeden z najciekawszych bookingów w Polsce na ostatniej prostej w tym roku. Kolektyw Electric Flash zaprosił na swoją świąteczną imprezę jednego z najstarszych rezydentów berlińskiego klubu Berghain / Panorama Bar – Ryana Elliotta. Sprawdź szczegóły.

Rezydent Berghain zaczaruje Zieloną Górę

Pierwszy dzień świąt wydaje się idealną porą, aby spalić świąteczne kalorie. Z pomocą przychodzi kolektyw Electric Flash, który 25 grudnia zaprasza na techniczny lot z rezydentem Berghain w roli głównej. Electric Flash Xmass odbędzie się w Centrum Przesiadkowym w Zielonej Górze i jest to kolejna noc, gdzie będziemy mogli usłyszeć artystę z ekstraligi techno. Organizatorzy mają wyjątkowo dobry gust – na poprzednich edycjach usłyszeliśmy tak ważne dla sceny nazwiska, jak Answer Code Request, Christian Vogel czy Alexander Kowalski.

Berghain
Ryan Elliott / fot. distracttv.com

Na Electric Flash Xmass Edition obok amerykańskiego artysty usłyszymy czołowych polskich reprezentantów muzyki techno. Decki z mieszkającym w Berlinie Elliottem podzielą El’Mirka, Olga, Ya.Khub czy Piotr Ho. Piotr pojawił się na łamach naszego portalu w ostatnich dniach dzięki zestawieniu najlepszych listopadowych setów – złoto przypadło w jego ręce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ryan Elliott. Techniczny maestro

Ryan Elliott zaczynał od występów w legendarnych klubach Goodnite GracieShelter, ale bardzo szybko rozpoczął międzynarodową karierę. Regularnie przejmuje stery najpopularniejszych klubów i festiwali na całym globie (m.in. w nowojorskim Guggengheim Museum czy Sonar Festival w Barcelonie). Od 2009 roku mieszka w Berlinie i tam skupia się na swojej pracy jako DJ i producent, jednocześnie prowadząc label Spectral Sound.

Ryan Elliott | Boiler Room x Glitch Festival 2022

Wpływ na jego twórczość mieli przede wszystkim rodzimi artyści z Detroit, tacy jak Axis, Purpose Maker czy M Plant. Brzmienie rezydenta Berghain pozostaje niezmienione przez lata: to techno i house zredukowane do samej esencji, minimalistyczne i dopracowane do perfekcji.

Brzmienie Berghain w Polsce – gdzie kupimy bilety?

Bilety na Electric Flash Xmass Edition odbywający się 25 grudnia w Zielonej Górze zakupimy obecnie w cenie 30 zł. Jest to pierwsza pula, dostępna do wyczerpania lub najpóźniej do końca 24 grudnia. Druga pula biletów opiewać będzie na kwotę 40 zł. Wejściówki na imprezę z Ryanem Elliottem zdobędziemy za pośrednictwem portalu Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →