M_nus włącza Contakt

News

Jedna z bardziej znanych wytwórni na świecie obchodziła niedawno 10-lecie swego istnienia. Po 10-ciu tygodniach ciszy w M_nus przyszła w końcu pora na prawdziwą urodzinową fiestę.

Zgodnie z obietnicą złożoną przez Richiego Hawtina po 10-cio tygodniowym okresie ciszy przyszedł czas na świętowanie 10-lecia istnienia M_nus!

Zaplanowanych zostało 10 imprez niemalże w każdym zakątku świata. Począwszy od Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Belgii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Japonii kończąc w Argentynie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na imprezach wystąpią czołowi reprezentanci rodziny M_nus. Są wśród nich tacy artyści jak: Richie Hawtin, Magda, Troy Pierce, Marc Houle, Gaiser, Heartthrob, Loco Dice, JPLS, Tractile, Ambivalent oraz Barem & Niederflur. Za oprawę wizualną odpowiedzialny będzie jak zawsze Ali Demirel!

To jeszcze nie koniec atrakcji. Podczas cyklu imprez Contakt, wszyscy fani M_nus będą mogli otrzymać wyjątkową kartę członkowską Contakt. Karta ta zawierać będzie microchip. Wystarczy tylko pojawić się na którejkolwiek z 10-ciu imprez, aby wziąć udział w losowaniu cennych nagród!

Trzech szczęśliwców otrzyma przenośne urządzeniu djskie Tonium Pacemaker. Poza tym każdy użytkownik on-line posiadający kartę Contakt otrzyma 10% procentowy rabat na wszystkie zamówienia ze strony www.m-nus.com oraz możliwość wpisania na guestlistę na wybrane imprezy M_nus oraz występ Richiego Hawtina.

Po ostatniej imprezie Contakt, która odbędzie się w grudniu wszyscy zalogowani posiadacze Contakt karty, wezmą udział w głównym losowaniu nagród. Pierwsza nagroda to zestaw Native Instruments – Native Instruments Komplete Software, NI Traktor Scratch System, NI Kore System. Druga nagroda to mixer Allen&Heath Xone:92. Ostatnia, trzecia to 200 euro, które można wykorzystać na stronie M-nus.

Daty:

05/24 DETROIT, USA st. andrew’s hall
06/20 BARCELONA, SPAIN sonar festival
07/22 GENT, BELGIUM 10 days off @ vooruit
08/29 MONTREAL, CANADA venue tbc
10/11 BERLIN, GERMANY columbia halle
10/18 LONDON, UK s.e.one
10/25 AMSTERDAM, HOLLAND the sand
10/31 ROME, ITALY palazzo dei congressi
12/6 TOKYO, JAPAN club phazon
12/13 BUENOS AIRES, ARGENTINA venue tbc

Więcej info na:
www.contakt-events.com
www.m-nus.com/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →