Lust Supper kończy rok z przytupem

fot. materiał prasowy
Eventpromo
lust supper

17 grudnia w warszawskim klubie XOXO odbędzie się ostatnia edycja w tym roku imprezy Lust Supper.

Ostatni taniec w tym roku

Lust Supper to organizowane od dłuższego czasu cykliczne, zyskujące coraz większą popularność fetish party z naciskiem na „party”. To noc freaków i fetyszystów celebrujących niczym nieskrępowaną zabawę i fantazję. Zero przypadkowych ludzi. Zero tolerancji dla nachalności. Zero jeansów i T-shirtów. Zero kiczu i tandety. Slogan najbliższego wydarzenia zamyka się w 9 kluczowych aspektach: CIAŁO + TECHNO + OBRAZ + WOLNOŚĆ + ENERGIA + EKSTAZA + FETISH + FANTASY + FUN. Za konsoletą wystąpią uznane postacie lokalnej sceny techno: reprezentant kolektywu SLAPSpectribe oraz Peregrin, lena, Biosh i SEXISDEATH. Oczywiście poza wyjątkowym, tematycznym wystrojem możecie również liczyć na takie atrakcje jak darkroom czy playroom z meblami BDSM. Specjalny pokaz pole dance zaprezentuje Zua Wu. Ostatnia tegoroczna edycja Lust Supper już 17 grudnia! Kolejna impreza z cyklu dopiero na Walentynki!

Lust Supper – ważne informacje

Wstęp na imprezę mają tylko osoby posiadające karty klubowe. Bez wyjątków. O kartę można się ubiegać na stronie organizatora. Obowiązuje ścisły dress code – w T-shirtach i jeansach możesz przyjść, ale musisz zostawić je w szatni. Na Lust Supper baw się tylko w pełnym outficie w stylu fetish. Na terenie imprezy pod żadnym pozorem nie rób zdjęć – nawet selfie, ani nie uskuteczniaj nachalnego podrywu – nie dotykaj i nie dołączaj do bawiących się osób bez ich zgody. Akredytowany fotograf imprezy z chęcią zrobi Ci kilka fot, jeśli tylko będziesz tego chciał.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: Schacke z debiutanckim longplayem Apocalyptic Decadence

LUST SUPPER XVIII – #𝕭𝖎𝖙𝖊𝕸𝖊𝕳𝖆𝖗𝖉 AFTERMOVIE

Lust Supper – bilety

Jeśli chcecie wybrać się 17 grudnia do warszawskiego klubu XOXO, to nie czekajcie i już teraz kupcie bilety na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →