Bad Company & The Panacea 320 metrów pod ziemią – BILETY WYPRZEDANE!

Wydarzenie

Co powiecie na imprezę 320 metrów pod ziemią z udziałem legendy drum'n'bassu Bad Company oraz mistrza hardcorowego mash up'u The Panacea? Let It Roll powraca do Polski i to w wielkim stylu!

1 czerwca w podziemnych korytarzach i komorach zabytkowej kopalni Guido w Zabrzu odbędzie się niezwykła impreza Let It Roll On Tour. Winda, która porusza się z prędkością 4 m/s, dowiezie uczestników wydarzenia 320 metrów pod ziemię w przeciągu półtorej minuty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od windy do miejsca imprezy biegnie korytarz o długości 200 metrów. Powierzchnia 'komory koncertowej’ to 212 m2. Oprócz tego organizatorzy przygotowali jeszcze dwie sale: barową i chillout. Nagłośnienie 10kW od Scream Music. Tyle o miejscu wydarzenia, teraz czas na gwiazdy wieczoru!

BAD COMPANY

Wszystko zaczął Maldini i dBridge jako Future Forces Inc. W 1998 roku połączyli siły z Vegas I Freshem i tak powstał projekt Bad Company. Ciężko wyobrazić sobie lepszy numer na debiut niż „The Nine”. Kolejne wydawnictwa „Fear” czy „The Pulse” przeszły do historii gatunku. Do Polski przyjedzie Maldini.

THE PANACEA

Mathis Mootz, bo o nim mowa, to człowiek, który wymyka się wszelkim próbom szufladkowania. Oficjalnie przypisuje się go do nurtu drum’n’bass w jego najcięższej odmianie, aczkolwiek jego twórczość jest wypadową wspomnianego już digital hardcore, industrial, rave czy jungle. Do tego dochodzą elementy noise czy nu-metal.

BILETY NA TO WYDARZENIE ZOSTAŁY WYPRZEDANE!

01.06 – LET IT ROLL ON TOUR

Miejsce: Kopalnia Guido – Zabrze

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →