Lepiej późno niż później. Undercity 2021 z trzecim ogłoszeniem

News
Undercity, Joseph Capriati, SNTS, Setaoc Mass

Zaplanowany w dniach 5-6 listopad Undercity odkrywa kolejne karty swojego najbliższego wydarzenia. Po dwóch pierwszych ogłoszeniach i zaanonsowanych 18 artystach, stołeczny projekt zapowiedział występ kolejnych 9. Kto wystąpi w Hali COS Torwar u boku 999999999, Headless Horsemana, daisy cutter,
naked relaxing i wielu innych? Sprawdźcie to!

Trzecia – nie boimy użyć się tego sformułowania – najmocniej obsadzona w zachodnie gwiazdy edycja Undercity, puka do świadomości odbiorców coraz mocniej i mocniej. Gdy wydawało się, że organizatorzy wycięli maksa i nic nie będzie już nas w stanie zaskoczyć, musieliśmy nieco zmienić strategię. Bo o ile w normalnych okolicznościach można by uznać line-up wypełniony artystami pokroju Boston 168, KAS:ST, Nastia, Regal, Sam Paganini, Shlømo, Stephanie Sykes czy Vladimir Dubyshkin za finalny, tak nie w przypadku warszawskiego projektu. Końcowe ogłoszenie dopiero przed nami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Undercity 2021. Poznaliśmy kolejnych artystów

Trzecia edycja, trzecia w Warszawie i ponownie w tym samym terminie – pierwszy weekend listopada. Organizowany w Hali COS Torwar festiwal od pierwszej odsłony (wówczas jednodniowej) wskazał kierunek, którym mają zamiar podążać organizatorzy. Dużo znanych nazwisk, spektakularne efekty wizualne i jeszcze więcej wszystkiego. Multimedialny festiwal od 2018 roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem, w czym swój wydatny udział mają stołeczna Smolna i Follow The Step. Ojcowie sukcesu, odpowiedzialni za każdy najmniejszy detal, jak chyba żadne inne projekty w Polsce główny nacisk przy organizacji każdego ze swoich wydarzeń, stawiają na aspekty audiowizualno-techniczne. 

Skoro słowo się rzekło i ponowiło się próbę organizacji przełożonej edycji na rok później, poznajmy zatem kolejne nazwiska Undercity 2021. Podobnie jak w przypadku poprzednich ogłoszeń i tym razem postawiono na sprawdzonych artystów zarówno z polski, jak i z zagranicy: Bonnie Ford, Cranz, Joseph Capriati, Marvin Hey, Rafique, Setaoc Mass, SNTS, Stef Mendesidis i Tommy Four Seven.

Undercity

Fot. Helena Majewska

Wszyscy artyści ogłoszeni do tej pory:999999999, Bonnie Ford, Boston 168, Cranz, daisy cutter, Elliver, Headless Horseman, Joseph Capriati, KAS:ST, Klangkuenstler, Marcii Moto, Marvin Hey, Marvin Jam, naked relaxing, Nastia, Rafique, Regal, Sam Paganini, Setaoc Mass, Shlømo, SNTS, Stef Mendesidis, Stephanie Sykes, Tommy Four Seven, UMWELT, Vladimir Dubyshkin, Wartemal.

W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe w cenie 189 PLN oraz karnety dwudniowe w cenie 329 PLN.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →