Festiwal Undercity ogłasza kolejnych artystów

Fot. Zuza Sosnowska
Eventpromo
Undercity

Tydzień po pierwszym ogłoszeniu, Undercity wraca z kolejnym. Do składu warszawskiego festiwalu dołączają artyści z czołówki światowej sceny mocnego Techno, jak i wschodzące polskie talenty.

Festiwal Undercity, mocny line-up

Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-6 listopada w warszawskiej hali COS Torwar. Do line-upu dołączyli: 999999999, daisy cutter, Headless Horseman, Klangkuenstler, Marcii Moto, Nastia, naked relaxing, Regal, Vladimir Dubyshkin i Wartemal. Przedstawiamy Wam wybranych artystów z drugiego ogłoszenia Festiwalu Undercity.

Undercity 2019 - Fotorelacja

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

999999999 –  oficjalnie rozpoczęli działalność w lipcu 2016 roku i zaliczyli już najważniejsze kluby i festiwale w całej Europie. Wzbudzili duże zainteresowanie nawet poza kontynentem, stając się jednym z najbardziej pożądanych live act performerów na scenie Techno.

999999999X0003000X [NTNLTD001X]

Pierwsze trzy wydawnictwa w ich wytwórni Nine Times Nine oraz ich pojawienie się na specjalnym winylowym wydawnictwie Planet Rhythm 303 zostały wyprzedane po kilku godzinach. Na żywo, niezależnie od tego, czy są w studiu, czy poza nim, są spontaniczni i energetyczni. Improwizacja jest kluczowym elementem ich występów i jest niemożliwa do podrobienia.

Fot. Nastia

Nastia – jest Ukrainką i jest z tego bardzo dumna. To bardzo intensywnie koncertująca DJ-ka. Urodzona w maleńkiej wiosce. Jej kariera rozpoczęła się niespodziewanie w 2005 roku.

W mojej rodzinie nikt nie był muzykiem i nie było możliwości zdobycia wykształcenia muzycznego. Ale lubiłam tańczyć i dobrze mi to wychodziło. Mam dwie starsze siostry, które mieszkały w pobliskim mieście — Doniecku. Odwiedzałem je co dwa tygodnie i tu właśnie miała miejsce moja pierwsza wizyta w klubach nocnych. W tym momencie zdałam sobie sprawę, czego chcę i wszystko stało się jasne…

Nastia x DJ Set

RegalGabriel Cassina  szybko wstrzelił się w świat muzyczny w 2012 roku. Po wydaniu własnych produkcji spotkał się z szerokim uznaniem krytyków na światowej scenie Techno. Po serii wydawnictw w swoim labelu Involve, a także w Figure and Enemy Records, Gabriel Cassina aka Regal stał się jednym z najbardziej ekscytujących producentów Techno ostatnich lat.

Regal, Remember Why You Started, album

Remiksował znane osoby, takie jak Nina Kraviz, Ellen Allien, Marco Faraone, Emmanuel Top (jeden z jego kluczowych wczesnych inspiracji) i nie tylko, nie wspominając o współpracy obok Len Faki, czy Amelie Lens.

Obecnie line-up Undercity prezentuje się następująco:

Boston 168, Elliver, KAS:ST, Marvin Jam, Sam Paganini, Shlømo, Stephanie Sykes, UMWELT, 999999999, daisy cutter, Headless Horseman, Klangkuenstler, Marcii Moto, naked relaxing, Nastia, Regal, Vladimir Dubyshkin, Wartemal.

Undercity 2019 - Fotorelacja

Festiwal Undercity — bilety

W sprzedaży dostępne są bilety jednodniowe w cenie 189 PLN oraz karnety dwudniowe w cenie 329 PLN.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →