Festiwal na trudne czasy. Undercity 2020 wraca w nowej rzeczywistości i nowej formule

Eventpromo Festiwale News
Undercity 2020 - jest na co czekać

Trzecia edycja Undercity to  cztery sceny muzyczne, jeszcze większa liczba artystów i niesamowita, audiowizualna oprawa. Sprawdź, co dokładnie przyszykował dla publiczności warszawski festiwal.

Undercity 2020 – jest na co czekać

Undercity potrwa tym razem 2 dni i odbędzie się 30 i 31 października 2020 w Torwarze. Organizatorzy ogłosili właśnie pełny line up oraz informuje o nowych zasadach, zgodnych z obecnymi restrykcjami sanitarnymi.

W tym roku na 4 scenach:  Metropolis, District i  dwóch Tunnelach, wystąpi kilkudziesięciu zagranicznych artystów światowej czołówki sceny, reprezentujących szeroki przekrój gatunkowy, są to m.in.: Oliver Koletzki, Oliver Huntemann, Mathame, Hot Since 82, Marcel Dettman, Nastia, Reinier Zonneveld, Tommy Four Seven, Sam Paganini, 999999999, Hector Oaks i wielu innych. Dokładny line-up możecie zobaczyć poniżej.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Undercity 2020

Undercity 2020 – ma być bezpiecznie

Oprócz dwudniowej formuły i nowej, drugiej sceny Tunnel, ta edycja będzie szczególna również ze względu na dostosowanie organizacji do obecnie obowiązujących restrykcji sanitarnych. Aby Undercity odbyło się zgodnie ze wszystkimi zasadami bezpieczeństwa, organizatorzy planują:

• zredukować ilość uczestników wydarzenia do aktualnie obowiązujących wytycznych sanitarnych,
• stworzyć nową strefę barowo-gastronomiczną w miejscu byłej sceny City Hall, która pozwoli i ułatwi zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego,
• stworzyć liczne punkty do dezynfekcji,
• zbierać od wszystkich uczestników oświadczenia o stanie zdrowia,
• wymagać od uczestników oraz pracowników noszenia maseczek i stosowania się do wszelkich środków bezpieczeństwa
• umożliwić zaopatrzenie się w maseczkę przy wejściu na teren festiwalu

Dodatkowo teren festiwalu zostanie wyposażony w specjalne nagłośnienie, tak aby uczestnicy mogli cieszyć się dobrą jakością dźwięku w dalszej odległości od sceny. Hala jest również wyposażona w odpowiednią wentylację zapewniającą szybką wymianę powietrza, a na całej strefie obiektu będzie obowiązywał zakaz palenia (palarnia zostanie wydzielona w strefie zewnętrznej hali) – czytamy w informacji prasowej

Start sprzedaży biletów: wtorek, 29.09.2020, godzina 12:00 na undercity.pl.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również