Kas:st z nowym kawałkiem i mocnym teledyskiem

News
Kas:st powraca z nowym kawałkiem i mocnym teledyskiem

Paryscy DJ-e, Kas:st, swój nowy utwór - Vtopia nagrali dla słynnej niemieckiej wytwórni Afterlife.

Kas:st powraca

Najświeższy utwór Kas:st nosi tytuł Vtopia. Został do niego nakręcony wideoklip, który wyreżyserował sam francuski duet. Wibrujący miejskim, imprezowym klimatem obraz śledzi jeden wieczór z życia młodego dilera i jego partnerki. Na planszy poprzedzającej początek teledysku widzimy napis „In memory of the world we Lost. And what we’re eager to Dream”.

Utwór został wydany przez berlińską wytwórnię Afterlife, która w swoim portfolio może pochwalić się takimi wykonawcami jak m.in: Honey Soundsystem, ANNA, Oxia, Kevin de Vries i Hunter/Game.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KAS:ST – VTOPIA, posłuchajcie

Kas:st – mocne brzmienia doceniane także przez polskich słuchaczy

Twórczość francuskiego duetu producenckiego Kas:st to przykład nowoczesnego techno, zorientowanego na wyeksponowanie swojej wciągającej, hipnotycznej i przejmującej natury. Duet specjalizuje się w deep techno, ale odjeżdża też w rejony ambientu i abstrakcyjnych dźwięków. Do tej pory na rynku ukazał się tylko jeden studyjny album Kas:st, zatytułowany Road to Nowhere. Francuzi mają także na swoim koncie kilka singli i EPek.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →