Kyle Hall powraca z nową EP-ką, której musicie posłuchać

EPka The Shark to jednocześnie drugi krążek Kyle Halla nagrany dla jego nowej wytwórni Forget The Clock.

Kyle Hall ze świeżą porcją muzyki

Minialbum The Shark jest już dostępny w sieci oraz w formie 12-calowej płyty winylowej. Kyle Hall wypuścił też limitową serię LP w błękitnym kolorze, nawiązującym do wody, będącej naturalnym środowiskiem rekinów.

Zobacz, jak tworzy beaty Kyle Hall

Za dystrybucję wydawnictwa odpowiedzialny jest label z Detroit Forget The Clock. Wcześniej, bo w styczniu bieżącego roku, ukazała się EPka Halla o nazwie wytwórni. Na The Shark znajdziemy pięć nowych utworów Kyle’a Halla (w wersji winylowej znajduje się również jeden ukryty utwór).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kyle Hall – The Shark, lista utworów

A1 Shark
A2 Vexed
B1 Distant
B2 Slam Deep
B3 Channel & Transmission

kyle hall

Okładka The Shark

Kyle Hall to 28-letni, słynny przedstawiciel detroit techno. Sławę zdobył już jako 21-latek, kiedy to dał się poznać jako wirtuoz grooveboxów i syntezatorów. Do dziś jego znakiem rozpoznawczym są porywające house’owe beaty, wymieszane z hip-hopem i funky. Dyskografia artysty obejmuje wydawnictwa dla takich wytwórni jak: Hyperdub, Third Ear i Moods & Grooves. Swoją karierę muzyczną rozpoczął już w wieku 11 lat – miejscowa legenda DJ Raybone Jones nauczył go kręcić płyty, a także szkolił w historii muzyki i pokazywał, jak tworzyć własne kawałki.

theshark

Limitowana edycja błękitnych płyt winylowych The Shark

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →