Matthew Herbert już w niedzielę w Warszawie!

Zapowiedzi

W ramach inauguracji projektu J&B City Remix w najbliższą niedzielę pojawi się w Warszawie sporo gwiazd muzyki elektronicznej min. Matthew Herbert, Kyle Hall, Eats Everything czy Koreless.

J&B Start a Party to marka, która od początku swojej działalności w Polsce, wspiera najciekawsze imprezy, najlepszych didżejów i najbardziej warte odwiedzenia kluby.

Tym razem przedstawia kolejny, unikalny projekt – J&B City Remix. Będzie to otwarty konkurs, polegający na zbieraniu dźwięków miasta przez uczestników pod opieką znanych i utalentowanych polskich artystów – Pezeta oraz Auera z The Lordz Team. W jakim celu? Dźwięki miasta posłużą do stworzenia  przez artystów wyjątkowego utworu, który będzie reprezentować Polskę obok innych krajów biorących udział w projekcie J&B City Remix. Więcej o samym projekcie dowiecie się już wkrótce na muno.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Start tak unikalnego projektu wymaga odpowiedniej celebracji. W związku z tym 30 października w warszawskim byłym kinie Wars odbędzie się oficjalna impreza otwierająca J&B City Remix. W niecodziennej przestrzeni starego kina wystąpią tuzy współczesnej muzyki elektronicznej: Matthew Herbert, Kyle Hall oraz Koreless.

Bilety w cenie 20 PLN będą dostępne przed wejściem. Start: 20:00. Dawne Kino Wars – Rynek Nowego Miasta 5/7 w Warszawie

Więcej:

30.10 (nd) J&B City Remix Party feat. Matthew Herbert, Kyle Hall, Koreless @ Dawne Kino Wars, Warszawa

 

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →