Kazantip „zbyt seksowny” dla Kambodży?

News

Jeden z najoryginalniejszych festiwali muzycznych na świecie, Kazantip, znów ma kłopoty. Gazeta Cambodia Daily donosi, że 10-dniowa impreza, która ma odbyć się w tym miesiącu, może nie dojść do skutku.

Republika Kazantip nie może znaleźć sobie stałego miejsca na ziemi. Festiwal od lat 90-tych odbywał się na Ukrainie, ale ubiegłoroczna edycja została przeniesiona do Gruzji, z powodu politycznej zawieruchy zgotowanej przez Władimira Putina. Kazantip w tym roku miał pójść o krok dalej ze swoją wizją Republiki, organizując festiwal na wyspie Koh Puos w Kambodży. 


Koh Puos
Tymczasem gazeta Cambodia Daily donosi, że zarządzający tym regionem Chit Sokhom cofnął pozwolenie na organizację festiwalu.
– Widzieliśmy w serwisach społecznościowych, że festiwal jest przesycony niemoralnymi zachowaniami – erotycznym tańcem, uprawianiem seksu w miejscach publicznych czy hazardem. Zdecydowaliśmy się zakazać festiwalu, z obawy na naszą tradycję, kulturę i młodzież – powiedział Chit Sokhom.
Kazantip na swoim fanpage’u dementuje te doniesienia, ale do tej pory żadnego oficjalnego ogłoszenia w tej sprawie nie było. Festiwal ma rozpocząć się 18 lutego.
Zobaczcie poniżej zajawkę Kazantip 2015, nawiązującą do filmów „Las Vegas Parano” i „Niebiańska Plaża”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

źródło: cambodiadaily.com

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →