Weekend w 1500m2: John Talabot i Dope D.O.D – BILETY!

Wydarzenie

W piątek w warszawskim klubie 1500m2 wystąpi John Talabot, natomiast w sobotę odbędzie się koncert hip-hopowego składu Dope D.O.D. Bilety na obie imprezy możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl.

John Talabot jest bez wątpienia jednym z największych objawień na scenie muzyki elektronicznej w ostatnich latach. Efektem jego pracy są wylewne bity, w których chicago house oraz disco przeplatają się z jego południową duszą. W ten sposób powstają ciepłe, pełne życia utwory, które sprawiają, że ręce i nogi same rwą się do tańca. Debiutancki album „Fin” jest jedną z najbardziej docenionych płyt 2012 roku a track „So Will Be Now” hitem minionej zimy, wiosny, lata i jesieni.
John Talabot będzie gwiazdą piątkowej nocy (17.05) w warszawskim klubie 1500m2.

Międzynarodowa kariera składu Dope D.O.D. rozpoczęła się w styczniu 2011 roku, kiedy w sieci ukazało się ich nagranie „What Happened”. Zespół zyskał dzięki niemu spory rozgłos, co z kolei umożliwiło mu podjęcie współpracy z legendarnym Seanem Pricem. Efektem tej kolaboracji był numer „Psychosis”, który odbił się szerokim echem po całym hip-hopowym środowisku.
Dope D.O.D. wystąpią w sobotę (18.05) na scenie klubu 1500m2.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →