Joel Mull – Techno prosto ze Sztokholmu

News

W lutym podziwiać będziemy kolejny album szwedzkiej gwiazdy Techno - Joela Mulla zatytułowany "Sensory" dla wytwórni Truesoul.

Jeśli spojrzymy na dorobek płytowy Joela Mulla, znajdziemy w nim wydawnictwa dla takich uznanych wytwórni jak: Harthouse, Superstition, Turbo, Music Man, Cocoon, Drumcode, EC Records, Audiomatique, Liebe*Detail, Jericho czy też Saved Records. Ta różnorodność labeli mówi chyba wszystko o wszechstronnym podejściu Mulla do produkcji muzyki.

Można powiedzieć, że muzyka była jego przeznaczeniem. Już jako 6-latek otrzymał swój pierwszy syntezator. Później przyszedł czas gry na pianienie oraz kilkuletnia edukacja w Szkole Muzycznej w Sztokholmie. Zainteresowanie elektronicznymi brzmieniami pojawiło się wraz z odkryciem twórczości Kraftwerk oraz Depeche Mode.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Obecnie Mull to obok Adama Beyera (to właśnie on nauczył Joela mixować), Jespera Dahlbacka oraz Cari Lekebuscha, najważniejsza postać na szwedzkiej scenie Techno. W dyskografi arysty znajdziemy około 50 wydawnictw w tym dwa albumy – „Imagination” dla założonego przez siebie labelu Inside oraz „The Observer” dla Harthouse Mannheim.

Po czterech latach od ukazania się ostatniej płyty długogrającej, przyszedł czas na kolejny album Mulla tym razem dla należącej do Adama Beyera wytwórni – Truesoul. „Sensory” to 11 produkcji spod znaku Techno. Krążek poprzedza singiel „Holographic”, który dostępny jest już w sprzedaży.

Joel Mull – Sensory [Truesoul]

Data wydania: 14.02.2011

Tracklista:
01. Nagoya Bolero
02. Smoke Room
03. Sunday2Sunday
04. Keep On   
05. Danny Boy   
06. Holographic   
07. Kraut House   
08. Attractor   
09. Novelty Theory
10. Arriving
11. Sensory

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →