Pierwsza kolaboracja Alana Fitzpatricka i Joela Mulla w wytwórni Drumcode

News
Alan Fitzpatrick, Joel Mull, Adam Beyer, We Don't Know Anything Yet

Drumcode prezentuje pierwszą w historii współpracę Alana Fitzpatricka i Joela Mulla. Pierwsze wspólne wydawnictwo obu artystów, zatytułowane We Don't Know Anything Yet, wzbogacone zostało o remiks samego Adama Beyera.

Szwedzka wytwórnia Drumcode przyzwyczaiła swoich słuchaczy do wielu interesujących i ciekawych kolaboracji. Nowy rok, niesie za sobą nowe wyzwania i nowe cele. Poszerzenie swoich granic twórczych leży w interesie zarówno właścicieli, jak i artystów.

Alan Fitzpatrick & Joel Mull feat. Frangie – We Don’t Know Anything Yet 

We Don’t Know Anything Yet – inspiracja buddyzmem

Z niniejszego założenia wyszli wieloletni przyjaciele, Alan Fitzpatrick i Joel Mull, którzy połączyli swoje siły w świeżej i nieoczywistej produkcji We Don’t Know Anything Yet. Zainspirowany buddyjskim powiedzeniem „Nic nie jest na zawsze, oprócz zmiany” duet, wraz ze szwedzkim zespołem Frangie, stworzył „zgłębiający egzystencjalne pytania o przyszłość” kawałek techno, który jednocześnie napędzany jest mocnym rytmicznym podkładem.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Słuchając tego utworu, widać, że jest on bardzo związany z tym, co dzieje się teraz na świecie. Kiedy usłyszałem go po raz pierwszy, zakochałem się w jego fragmentach tak bardzo, że postanowiłem zrobić remiks na miejscu. To dwie osoby ze starej szkolnej ekipy, więc wydanie jest bardzo drogie mojemu sercu.

– skomentował Adam Beyer.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również