Jeff Mills zapowiada 'Exhibitionist 2′

Zapowiedzi

Legenda z Detroit powraca z kultowym video-miksem. Gramofony zastąpiły CDJ'e, a do Jeffa dołączył perkusista i tancerz baletowy. Zobacz nowy trailer!

Mija jedenaście lat od premiery kultowego video-miksu „Exhibitionist”, w którym Jeff Mills „obnażał” sztukę miksowania i kulturę didżejską. Przez ten czas audycje takie jak Boiler Room, dały więcej pojęcia klubowiczom o tym co didżej właściwe robi. Jeff postanowił podnieść poprzeczkę i z rozmachem zrealizował drugą cześć ekshibicjonisty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Exhibitionist 2” to m.in. muzyka Jeffa Millsa stworzona specjalnie do tego projektu, wsparcie perkusisty na żywo oraz improwizowany taniec baletowy.

Exhibitionist 2 nie ma pokazać w jaki sposób didżej używa najnowszej technologii, tylko w jaki sposób myśli w czasie rzeczywistym, aby tworzyć i działać spontanicznie, tak jak muzyk grający na instrumencie akustycznym czy solista wymyślający rytmy na poczekaniu. To rzadka okazja, aby zobaczyć jak dzisiejsza technologia pozwala didżejowi być bardziej wolnym, a tym samym bardziej kreatywnym – zapowiada Jeff Mills.

Jeff Mills zaprezentował właśnie drugi trailer filmu.

Premiera „Exhibitionist 2” odbędzie się już 25 września i ukaże się jako dwie płyty DVD i jedna CD. Na DVD znajdziemy trzy części video-miksu „Exhibitionist”, w tym kooperacja Jeffa z perkusistą Skeeto Valdezem oraz komentarze Jeffa Millsa i video-miks „Orion Transmission” do którego zatańczył artysta baletowy Pierre Lockett. CD to album z muzyką stworzoną specjalnie do tego projektu. Zostanie on także wydany jako trzy winylowe EP w ciągu najbliższych miesięcy, oczywiście za pośrednictwem Axis Records.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →