Immortality Remixes pierwszym wydaniem Levitate Records w 2009

News

Już jutro, w czwartek 22 stycznia, wytwórnia Levitate Records wprowadzi na rynek swoje pierwsze wydanie w 2009 roku - Mooryc - Immortality Remixes.

Autorami remiksów są Jacob Seville i Adam Liebthal. Immortality Remixes to trzy tracki, w formacie digital-mp3, utrzymane w gatunku progressive house.  Będzie je można zakupić na Beatport.com

Mooryc jest producentem wywodzącym się z Poznania, związanym z Apparition Recordings, sub labelem Levitate Records. Przygodę z muzyką zaczął już jako dziecko. Uczęszczał do m.in. szkoły muzycznej, ze specjalizacją gry na pianinie i perkusji. Dwa lata temu, po zakupie komputera zdecydował, że będzie tworzył muzykę elektroniczną. Konsekwentnie tworzył styl, który jest coraz częściej doceniany. Jak sam przyznaje, największy wpływ na jego twórczość mają tacy artyści jak Apparat, Ellen Alien, Squarepusher, Aphex Twin, Radiohead czy Telefon Tel Aviv.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jacob Seville i Adam Liebthal obecni są na scenie muzyki elektronicznej od przeszło 10 lat. Oboje skupiają swoją uwagę na produkcji kolejnych utworów oraz na grze live act’ów. Uwagę zwracają ich duże umiejętności oraz świeże, pomimo doświadczenia na scenie, spojrzenie na produkcję.

Więcej:

www.myspace.com/levitaterecords

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →