Heineken Open’er ogłasza timetable

Wydarzenie

Poznaliśmy godzinny rozkład występów tegorocznej edycji Open'er Festival, która odbędzie się w dniach 3-6 lipca na terenie lotniska Gdynia - Kosakowo.

Tegoroczna edycja Heineken Open’er Festival odbędzie się w dniach 3-6 lipca, tradycyjnie na terenie lotniska Gdynia – Kosakowo. Jak zwykle organizator postarał się o znakomity dobór artystów. Z pewnością każdy miłośnik alternatywnych brzmień znajdzie coś dla siebie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

3-6.07.2013 – HEINEKEN OPEN’ER FESTIVAL | LOTNISKO GDYNIA – KOSAKOWO

Znamy już godzinową rozpiskę scen, zatem najwyższy czas sporządzić swoją własną listę koncertów, których nie możemy przegapić.

HEINEKEN OPEN’ER FESTIVAL 2013 – TIMETABLE

POBIERZ TIMETABLE W PDF

ŚRODA / 3.07

Open’er Stage:

20:00 – Editors
22:00 – Blur
00:00 – Kendrick Lamar

Tent Stage:

17:00 – Dawid Podsiadło
19:00 – Mikromusic
21:00 – Savages
23:00 – alt-J (∆)
01:00 – Crystal Castles

Alterklub Stage:

16:30 – Patrick The Pan
18:30 – Terribly Overrated Youngsters
20:30 – Vavamuffin
22:30 – Vieno / Profil Pokoleń
00:30 – Fox

Alter Space:

17:30 – Hipiersonik
19:30 – Semantik Punk
21:30 – Plum
23:30 – Stroon
01:30 – Domowe Melodie

Beat Stage:

19:30 – Pol_On
21:30 – Marcin Krupa
23:30 – SLG
01:30 – Marcin Czubala


CZWARTEK / 4.07

Open’er Stage:

18:00 – Kim Nowak
22:00 – Arctic Monkeys
00:00 – Nick Cave & The Bad Seeds

Tent Stage:

17:00 – XXANAXX
19:00 – Sorry Boys
21:00 – Junip
23:00 – Tame Impala
01:00 – Peszek

Alterklub Stage:

16:30 – Miss God
18:30 – Please The Trees
20:30 – Ras Luta
22:30 – Matisyahu
00:30 – Łąki Łan

Alter Space:

17:30 – Ptaki
19:30 – Lilly Hates Roses
21:30 – Pianohooligan
23:30 – Drekoty
01:30 – Fuka Lata

Beat Stage:

19:30 – Chloe Martini
21:30 – Seb Skalski
23:30 – Miko Czajkowski
01:30 – Adam Zasada


PIĄTEK / 5.07

Open’er Stage:

18:00 – Kaliber 44
20:00 – Skunk Anansie
22:00 – Queens Of The Stone Age
00:00 – The National

Tent Stage:

17:00 – Rebeka
19:00 – Skubas
21:00 – These New Puritans
23:00 – Hey
01:00 – Disclosure

Alterklub Stage:

16:30 – Bobby The Unicorn
18:30 – Palma Violets
20:30 – Oszibarack
22:30 – Nas
00:30 – L.U.C & Motion Trio

Alter Space:

17:30 – Teielte
19:30 – Ifi Ude
21:30 – The &
23:30 – Kixnare
01:30 – Rykarda Parasol

Beat Stage:

19:30 – Naphta
21:30 – Klaves
23:30 – Patryk Niedziela
01:30 – Envee


SOBOTA / 6.07

Open’er Stage:

18:00 – Everything Everything
20:00 – Miguel
22:00 – Kings Of Leon
00:15 – Jonny Greenwood
00:30 – Steve Reich & Esemble Modern

Tent Stage:

17:00 – Magnificent Muttley
19:00 – Novika
21:00 – Mount Kimbie
23:00 – Devendra Banhart
01:00 – Animal Collective

Alterklub Stage:

16:30 – Sambor
18:30 – Hot Casandra
20:30 – Crystal Fighters
22:30 – Transmisja
00:30 – Lao Che
02:30 – Harotnica + NRM

Alter Space:

17:30 – Stendek
19:30 – Fismoll
21:30 – Peter J. Birch & The River Boat Band
23:30 – Ballady i Romanse / Igor Boxx
01:30 – UL/KR

Beat Stage:

19:30 – The Phantom
21:30 – Chmara Winter
23:30 – BLCKSHP
01:30 – Catz 'n Dogz

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →