Global Gathering już 6 czerwca – Tor Poznań

News

Już 6 czerwca na Torze Poznań odbędzie się II edycja jednej z największych imprez lata 2009 roku!

Agencja MSM Events zapewnia, że czeka nas jeszcze bardziej odjazdowy line-up,jeszcze większa moc atrakcji, niespodzianek i niezapomnianych doznań. Klubowicze! Już dziś szykujcie się na festiwalowe szaleństwo na Global Gathering, otwierający sezon letnich festiwali!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Płyta global gathering after film w kwietniowym dj mag!

Co więcej, Agencja MSM EVENTS informuje, że każdy kto zakupi kwietniowy numer DJ MAG otrzyma w prezencie płytę „ Global Gathering 2008 Polska”
 Global Gathering 2008 POLAND – DVD Promo from darkvision on Vimeo.

Artyści na Global Gathering

 

 

 

Z pewnością wszyscy klubowicze chcieliby już znać pełen line up na Global Gathering 2009. Już tylko dni i godziny dzielą nas od zaprezentowania dużej części line up’u GG’09. Dziś możemy Wam powiedzieć, że w line up’ie znajdzie się grubo ponad 30 zagranicznych artystów oraz ponad 20 artystów z Polski. Zrobimy wszystko, aby do 16 lutego ujawnić jak największą ilość artystów zagranicznych.

Oto pierwsi artyści line up’u GG’09:

Open Air Main Stage:

 • Micky Slim
 •  
 •  
 •  
 •  

Godskitchen Trance Arena:

 

 • Orjan Nilsen
 • First State
 • Leon Bolier
 • Joop

DJ Mag Techno Arena:

 • Josh Gabriel
 •  
 •  
 •  

 

SCENY NA GLOBAL GATHERING

 

   
Global Gathering 2009 wzbogaci się o nowe sceny, w ten sposób staję się jeszcze bardziej niepowtarzalny i globalny, a gatunki muzyczne, które będą na nich serwowane z pewnością przypadną do gustu szerokiej rzeszy fanów muzyki elektronicznej. Możecie się spodziewać takich gatunków muzycznych jak: house, elektro, trance, tech-trance, techno & minimal, hardstyle, drum’n’bass, breakbeat, i wiele innych odmian muzyki elektronicznej. Z przyjemnością ogłaszamy, iż na tegorocznym Global Gathering znajdziecie 8 niezależnych scen, jakimi będą:

1) OPEN AIR MAIN STAGE
2) GODSKITCHEN TRANCE ARENA
3) ELECTRO HOUSE ARENA
4) DJ MAG TECHNO ARENA
5) HARDSTYLE ARENA
6) OPEN AIR TARRACE
7) CHILLOUT ZONE
8) GLOBAL DELUXE ARENA

 

 

UWAGA!

Organizatorzy rozpoczęli już przygotowania, które sprawią, by rozwiązania logistyczne na festiwalu były dużo bardziej przyjazne dla klubowiczów, np. umywalki z bieżącą wodą, maty w namiotach, dwie duże strefy piwne, więcej punktów gastronomicznych z bogatszym menu, lepsze nagłośnienie głównej sceny systemem L’acoustics. To nie wszystkie zmiany i udoskonalenia zaplanowane przez organizatorów, możecie także liczyć na zwiększoną ilość specjalnej komunikacji miejskiej kursującej pomiędzy miasteczkiem festiwalowym a centrum Poznania.

Promocyjna pula 3000 biletów w sprzedaży od 16 lutego 2009 o godz.: 21:00 w bileterii FTB.PL! Promocyjna cena puli 105 PLN.

Zaraz po wyprzedaniu promocyjnej puli bilety pojawią się w stałej sprzedaży– cena jeszcze nieznana, która będzie obowiązywać do 15 kwietnia 2009 Od 16 kwietnia 2009 do 24 maja 2009 – zmiana ceny biletu. Od 25 maja 2009 do 5 czerwca 2009 – zmiana ceny biletu 6 czerwca 2009 – cena nieznana. Bilety VIP dostępne będą od 1 marca 2009

 

Szykujcie się, więc na „Globalne Zgromadzenie” gigantycznych emocji i wrażeń, najlepszych, DJ’ów, oraz wielu atrakcji. Jednym słowem już dziś przygotujcie się na szaleństwa czerwcowej nocy!

 

źródło: materiały promocyjne organizatoraPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →