Fritz Kalkbrenner na 6. urodzinach SQ

Wydarzenie

Gwiazdą październikowej imprezy z okazji 6. urodzin poznańskiego klubu SQ będzie Fritz Kalkbrenner, który wystąpi w wersji Live!

Jeszcze niedawno Fritz Kalkbrenner kojarzony był głównie za sprawą numeru „Sky and Sand”, który powstał przy współpracy wraz z bratem Paulem. Utwór znalazł się na soundtrack’u „Berlin Calling” i stał się niekwestionowanym hitem, utrzymując się w czołówce najlepiej sprzedających się produkcji w większości internetowych sklepów muzycznych przez długie tygodnie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od tamtego czasu solowa kariera Fritza nabrała dużego rozpędu. Artysta nagrał w 2010 roku bardzo ciepło przyjęty debiutancki album zatytułowany „Here Today Gone Tomorrow”, z którego pochodzą numery „Facing The Sun” oraz „Right In The Dark”. To także okres występów niemal na każdym kontynencie w najbardziej znanych klubach i największych festiwalach.

29 października 2011 roku Fritz Kalkbrenner będzie główną gwiazdą imprezy z okazji 6. urodzin poznańskiego klubu SQ. Supportować go będzie berliński duet Trickski, który w czerwcu wydał album „Unreality” z gościnnym udziałem Fritza!

Więcej informacji na temat imprezy oraz bilety znajdziecie już wkrótce na Muno.pl!Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →