Berliński clubbing na dużym ekranie

News

„Berlin Calling” to tytuł najnowszego filmu wyreżyserowanego przez Hannes'a Stöhr'a. Główną rolę zagrała gwiazda wytwórni Bpitch Control - Paul Kalkbrenner.

Berliński producent muzyki elektronicznej Martin (w jego rolę wcielił się Paul Kalkbrenner), znany szerszej publiczności jako DJ Ickarus rusza w trasę koncertową wraz ze swoją dziewczyną Mathilde (Rita Lengyel). Podróżują z jednego miasta do drugiego, z klubu do klubu. W tym samym czasie Martin przygotowuje materiał do nagrania swojego albumu, który ma być największym osiągnięciem w jego karierze. Niemniej jednak wszystkie plany Martina okazują się nie do spełnienia, gdyż trafia on po jednym z występów do kliniki psychiatrycznej.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Film wyreżyserował Hannes Stöhr, autor takich dzieł jak „One Day in Europe” oraz „Berlin is in Germany”. Jego najnowszy film „Berlin Calling” opowiada o berlińskim clubbing’u, a główną rolę zagrał znany dj i producent Paul Kalkbrenner.

Paul Kalkbrenner jest także autorem ścieżki dźwiękowej do filmu „Berlin Calling”. Na płycie znajdzie się dziesięć ekskluzywnych utworów wyprodukowanych wyłącznie na potrzeby filmu oraz sześć wcześniej wydanych już numerów jak np.: „Mango” Saschy Funke oraz „Gebrunn Gebrünn” i „Altes kamuffel” autorstwa Paul’a Kalkbrenner’a.

 

 

Płyta dostępna jest już w sprzedaży i można ją kupić tylko w wersji cyfrowej. Jak na razie nie ma informacji czy film „Berlin Calling” trafi do polskich kin.

Tracklista:
1. Paul Kalkbrenner – Aaron
2.Paul Kalkbrenner – Queer Fellow
3.Paul Kalkbrenner – Azure
4.Paul Kalkbrenner – Sky And Sand
5. Paul Kalkbrenner – Square 1
6. Paul Kalkbrenner – Altes Kamuffel (Special Berlin Calling Edit)
7. Paul Kalkbrenner – Torted
8. Paul Kalkbrenner – Moob
9. Sascha Funke – Mango (Special Berlin Calling Edit)
10. Paul Kalkbrenner – Atzepeng (Special Berlin Calling Edit)
11. Paul Kalkbrenner – Castenets (Special Berlin Calling Edit)
12. Paul Kalkbrenner – Revolte
13. Paul Kalkbrenner – Bengang
14. Paul Kalkbrenner – Peet
15. Paul Kalkbrenner – Absynthe
16. Paul Kalkbrenner – Gebrunn Gebrunn (Special Berlin Calling Edit)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →