Fritz Kalkbrenner z nowym LP SŁUCHAMY

Kilka dni temu odbyła się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich miesięcy. W sieci pojawiła się nowa płyta Fritza Kalkbrennera - True Colours. Posłuchaj!

Fritz Kalkbrenner i jego historia

Fritz Kalkbrener swoją karierę muzyczną rozpoczął później niż jego brat Paul. Po latach spędzonych na pracy w telewizji (pracował min. dla MTV) zafascynowany falą techno lat 90. postanowił postawić pierwsze kroki za mikrofonem. Pierwszym utworem, który przyniósł mu zasłużoną atencję publiczności był osławiony Sky and Sand, który stworzył we współpracy ze starszym bratem.

Paul Kalkbrenner – Sky and Sand

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na fali odniesionego sukcesu Fritz postanowił poświęcić się w pełni muzyce, co zaowocowało wydaniem w 2010 roku jego pierwszego albumu producenckiego – Here today Gone Tommorow. Tak rozpoczęła się historia pisana dźwiękiem, która trwa po dziś dzień, a jej najnowszy rozdział rozpoczął się 12 marca.

Nowa płyta Fritza Kalkbrennera – True Colours

True Colours to najnowsza płyta niemieckiego producenta, która ukazała się zaledwie kilka dni temu nakładem stajni Nasua Music. Na krążku znajdziemy 13 utworów, które w sumie dają dobrze ponad godzinę odsłuchu. LP przepełnione jest uwodzącymi liniami melodycznymi, doskonale współgrającymi z okazjonalnymi partiami wokalnymi Fritza.

Fritz Kalkbrenner – Where The Roads Collide 

Na płycie nie uświadczymy gości, z jednym wyjątkiem. Jako ostatni na płycie znajduje się numer, który powstał we współpracy z jednym z najciekawszych artystów ostatnich miesięcy – Benem Böhmerem, a którego już w maju będziemy mogli usłyszeć w Polsce

Fritz Kalkbrenner – True Colours 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →