Nowy termin FreeFormFestival 2014!

News

Właśnie otrzymaliśmy od agencji Good Music, organizatora tegorocznej edycji FreeFormFestival, informację o przeniesieniu wydarzenia na nowy, październikowy termin. Zobacz oświadczenie

FreeFormFestival pierwotnie miał odbyć się 9-10 maja, jednak organizatorzy ogłosili właśnie nowy termin, który przypada na 3-4 października. Bilety zakupione przez Muno.pl i Biletomat.pl zachowują ważność na nowy termin FreeFormFestival. Informacje o procedurze zwrotu biletów dla wszystkich, którzy nabyli karnety za pośrednictwem naszej bileterii będziemy przekazywać mailowo od poniedziałku 5.05.
Oto oświadczenie Good Music – organizatora FreeFormFestival 2014:
„Z przykrością informujemy, że ze względu na nieoczekiwane trudności techniczne, niezależne od organizatora, które pojawiły się w ostatnich dniach, jesteśmy zmuszeni przenieść FreeFormFestival na nowy termin. Festiwal odbędzie się w dniach 3-4 października 2014. O ewentualnych zmianach w line-upie poinformujemy Państwa w ciągu najbliższych 2 tygodni. Będą też nowe zagraniczne gwiazdy, więcej informacji wkrótce.

Nie ma konieczności wymiany biletów – wszystkie dotychczas zakupione bilety jednodniowe i karnety będą honorowane w nowym terminie festiwalu. Osoby, którym nie odpowiada nowy termin mogą dokonać zwrotu biletów w punkcie zakupu od wtorku tj. 6 maja.

Osoby, które zakupiły bilet na festiwal będą mogły uczestniczyć w specjalnym klubowym wydarzeniu z udziałem festiwalowych artystów w tym m.in. Trust, 9 maja w warszawskim klubie BASEN – więcej szczegółów w poniedziałek na http://facebook.com/freeformfestival i http://freeformfestival.pl/

Za wszystkie niedogodności przepraszamy,
Good Music Productions”
Więcej informacji podamy wkrótce na www.freeformfestival.muno.pl
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →