FreeFormFestival 2015 nie odbędzie się – OŚWIADCZENIE

News

Z tegorocznej festiwalowej mapy znika jedna z najciekawszych imprez prezentujących nowoczesne, elektroniczne brzmienia - warszawski FreeFormFestival. Przeczytaj oświadczenie organizatora.

Dziś na oficjalnej stronie FreeFormFestival na Facebooku pojawiło się oświadczenie organizatora, w którym informuje, że w tym roku festiwal nie odbędzie się. Oto jego pełna treść:
Drodzy FFFestiwalowicze,

Po 10 latach i organizacji „niespełna” 11. edycji festiwalu, FreeFormFestival udaje się na zasłużoną przerwę i w 2015 roku się nie odbędzie.

Praca nad FreeFormFestival to dla nas wspaniała przygoda ze światem muzyki elektronicznej oraz z szeroko pojętą sztuką audiowizualną, modą, dizajnem i filmem. W ciągu 10 lat festiwal ewaluował i zwiększał swój rozmiar z 1000 uczestników w Fabryce Trzciny do 10 000 uczestników w Soho Factory.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas przez ostanie 10 lat! Szczególnie wszystkim sponsorom, partnerom, patronom i naszym przyjaciołom. Największe podziękowania kierujemy do naszych festiwalowiczów!

FreeFormFestival na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń artystycznych w Warszawie i jest jednym z największych wydarzeń muzycznych w stolicy. Jesteśmy dumni, że udało się nam tak znakomicie rozwinąć festiwal, który odwiedziło prawie 80 tysięcy uczestników, na którym zagrało ponad 200 artystów zagranicznych i polskich. Gwiazdami festiwalu byli m.in.: Azealia Banks, The Streets, Moderat, Robyn, Little Dragon, Jon Hopkins, Woodkid, Goldfrapp, Klaxons, Digitalism, Tricky, Parov Stelar, The Bloody Beetroots, Leftfield, DJ Krush, Apparat, The Orb, Karl Bartos, Ladytron, Télépopmusik, WhoMadeWho, Hooverphonic, Coldcut, Jimi Tenor, Sonar Kollektiv Orchester, Client, Mouse On Mars, Addictive TV, Hexstatic i wielu innych znakomitych artystów.

Nadszedł czas na zmiany organizacyjne, wykorzystamy tę przerwę, aby powrócić w nowej, odświeżonej odsłonie!

Stay tuned! 🙂
Trzymamy za słowo i z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści na temat nowej formuły FreeFormFestival w 2016 roku! 🙂
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →