Free Form Festival 2009

News

Kolejna, piąta już edycja Free Form Festival odbędzie się 16-17 października 2009 roku w nowym obiekcie. Bedzie nim Centrum Kultury Koneser w Warszawie.

Free Form Festival jest wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym, który odbędzie się 16-17 października 2009 roku w Centrum Kultury Koneser w Warszawie. Festiwal prezentuje nowoczesną i niezależną muzykę oraz sztukę w środowisku miejskim a jego celem jest wskazywanie nowych światowych trendów muzycznych i artystycznych.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Program Free Form Festival jest bogaty w wydarzenia na kliku płaszczyznach artystycznych – znajdują się w nim liczne koncerty, live acty, sety djskie ale również pokazy audiowizualne, pokazy filmowe krótko i pełnometrażowe, video art, oraz stałe ekspozycje młodego polskiego dizajnu.

 

 

Dotychczasowe edycje Free Form Festivalu były sukcesem artystycznym i frekwencyjnym a sam Festiwal na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń artystycznych w Warszawie. Od 2005 roku festiwal odbywał się na terenie Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny. Piąta jubileuszowa edycja, ze względu na rozbudowany program oraz duże zainteresowanie festiwalem, odbędzie się w nowej, większej lokalizacji – Centrum Kultury Koneser (dawniej Fabryka Wódek Koneser). Nowa lokalizacja to nie tylko więcej wydarzeń i nowa przestrzeń dla festiwalu, to nowy rozdział w historii festiwalu.

 

Program Festiwalu:

 

Piątek, 16 października           

Herbaliser LIVE
WHOMADEWHO LIVE
TOMMY SPARKS LIVE
Luomo LIVE

 

Sobota, 17 października

GIRLS IN HAWAII
Birdy Nam Nam Live
Dj food & dk
KARL BARTOS lIVE

Little Dragon

The Orb

 

Ceny karnetów: 160 zł (od 1 września)

Ceny biletów jednodniowych: 80 zł, 90 zł (od 1 października), 100 zł (w dniu imprezy)

 

Źródło: materiały organizatora

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →