Wygraj bilety na Watergate Open Air w Berlinie (i gadżety) – KONKURS

Konkurs

Mamy dla Was podwójną wejściówkę na imprezę Watergate Open Air, która odbędzie się w najbliższą niedzielę na plaży w Berlinie. Dla osób, które nie mogą pojechać, również coś znajdziemy.

Po wielu niezapomnianych imprezach na plaży Rummelsburg, tegoroczna edycja Watergate Open Air odbędzie się 31 lipca w nowym miejscu, na Sage Beach nad brzegiem Sprewy przy Köpenicker Str. 18-20 w Berlinie. Organizatorzy obiecują długą, piaszczystą plażę, porządne nagłośnienie, zadaszone strefy na wypadek deszczu i pyszne jedzenie. Zagrają sami sprawdzeni zawodnicy: Pan-Pot, Marco Resmann, Matthias Meyer, Ruede Hagelstein, Abby System live i Floyd Lavine.

31.07.2016 | FLY WATERGATE OPEN AIR | SAGE BEACH | BERLIN

KONKURS

Mamy dla Was podwójną wejściówkę na Watergate Open Air i gadżety od Watergate – t-shirt i dmuchany materac. Aby je zdobyć, polub tego newsa (przycisk 'Lubię to!’ u góry strony) i odpowiedz na pytanie:
Kto jest autorem najnowszej kompilacji wytwórni Watergate?
Na prawidłowe odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected]. W treści wpiszcie też swoje imię i nazwisko, nagrodę, którą wybieracie i adres pocztowy do wysyłki (jeśli wybraliście t-shirt lub materac). Konkurs trwa do 28 lipca do 15:00. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailowo.
Partnerem wydarzenia i konkursu jest agencja C&C Bookings.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →