Flume wraca do Polski! Znamy datę i miejsce występu

News
Flume

Flume, jedna z najjaśniejszych postaci australijskiej elektroniki, ponownie zagra w Polsce. Występ zapoczątkuje jesienną trasę muzyka.

Harley Edward Streten to postać, której nie trzeba nikomu bliżej przedstawiać. Australijski producent już od dłuższego czasu znajduje się w ścisłej czołówce twórców muzyki elektronicznej. Począwszy od 2011 roku, gdy zadebiutował jako Flume, dostarcza nam dźwięki absolutnie wyjątkowe. W jego twórczości mieszają się różne, czasem bardzo skrajne stylistyki.

POSŁUCHAJ: Flume – Never Be Like You

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Flume do perfekcji opanował tworzenie połamanej, nieoczywistej elektroniki. Choć największą popularność przyniosły mu taneczne, niemal radiowe numery takie jak Never Be Like You czy Holdin On, to Australijczyk nie spoczywa na laurach. W tym roku premierę miał album Hi This Is Flume, nazwany przez autora mixtapem, będący zbiorem nietuzinkowych produkcji. Wydawnictwo mocno odbiega od tego, co znamy z debiutu czy późniejszej płyty Skin.

Równie imponująca co sama twórczość, jest także lista artystów, z którymi Streten współpracował na przestrzeni swojej kariery. Wystarczy wymienić takie nazwy jak Disclosure, Little Dragon, Beck czy AlunaGeorge. Wielką sławę przyniosły mu także remiksy. Ten najbardziej znany, gdzie Flume wziął na warsztat numer You & Me autorstwa wspomnianych Disclosure i Elizy Dolittle, dobija do 120 milionów odtworzeń na YouTube.

Flume w Polsce – bilety

W Polsce Flume zagra po raz kolejny. Wcześniej artysta gościł zarówno na pojedynczych występach, jak i na festiwalach. Tym razem koncert Australijczyka zaplanowano na 28 października. Miejscem wydarzenia będzie warszawski Torwar.

Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Flume - Warszawa, Torwar | 28.10.2019

Biletomat.pl
154 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →