Festiwale Europa 2009

News

Poza granicami naszego pięknego kraju czeka na nas wiele muzyczno festiwalowych atrakcji. Jak nie pogubić się w gąszczu propozycji? Zapraszamy do naszego europejskiego przewodnika!

Poniżej znajdziecie line upy, ceny biletów oraz miejsca najważniejszych festiwali europejskich. Będziemy na bieżąco aktualizować te dane oraz dodawać informacje o nowych wydarzeniach. No to, na który festiwal się wybieracie?:)

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

ZOBACZ TAKŻE – FESTIWALE POLSKA 2009

 

 

CZERWIEC | LIPIEC | SIERPIEŃ

 

___________________________________________________________________________________

 

CZERWIEC 2009

 

Free Your Mind Festival – 6 czerwca

Wilsonic Festival – 11 – 13 czerwca

Maximal Festival – 13 czerwca

Sonar Festival – 18 – 20 czerwca

Glastonbury Festival – 25 – 28 czerwca

Awakenings – 27 czerwca

 

__________________________________________________________________________________

 

Free Your Mind Festival 2009 – sobota, 6 czerwca 2009

 

Gdzie: Stadsblokken / Arnhem w Holandii

 

Kto gra:

 

Rockit Stage: Derrick May, Ben Sims, Felix Kröcher, Remy, Steve Rachmad, Secret Cinema, Bart Skils, Juan Sanchez, Stefano Richetta, MC Stretch

 

Planet Rose Stage: Speedy J, Kenny Larkin, Len Faki, Joris Voorn, Marcel Dettmann & Ben Klock, Benny Rodrigues vs Darko Esser, Chymera, Wouter de Moor

 

Sound Of Love Stage: Sebastien Leger, Prok & Fitch, Sunnery James & Ryan Marciano, Benny Rodrigues, Chocolate Puma, Baggi Begovic, Funkerman, Firebeatz, Sound of Love Soundsystem, Franky Rizardo

 

Great Electronic Beats: Feads, The Subs, Shameboy, D.i.m., The Walk & Rogerseventytwo, Capacocha, Guerilla Speakerz, Beesmunt, Scrambled feat Slowpoke & Erik Grey

 

Mono Stage: Martin Buttrich, Matthias Tanzmann, Nick Curly, Ilario Alicante, Pirates of the Rhine feat Mesjokke, Lauhaus vs Boris Werner, David Labeij, Makam


Dutchweekenders Stage: Annie Nightingale, MJ Cole, Dominic Spreadlove, Dr. House AKA Hermit, Daniel ward, Lovin’ Lou, JO 'Oldskool’ Amos, MC Stretch, MC Spyder

 

We are Circus Stage: Smith & Smart,, Stylus Dj’s feat. Tom, Jochem & Giel Beelen, Wanne Be a Star, Boemklatsch


Cena biletów: 40 Euro

 

Wiecej info: http://www.freeyourmindfestival.nl/

 

______________________________________________________________________________

 

Wilsonic Festival 2009 – 11, 12, 13 czerwca 2009

Gdzie: Bratysława / Słowacja
Kto gra:

Czwartek, 11 czerwca 2009

Nové Mapy, Uno Y Medio,  Uniques, Zagar, Realistic Crew, Lavagance

Piątek, 12 czerwca 2009

Wilsonic.LIVE: Noisecut, DVA, DJ Bootsie Quartet, The Autumnist, Akira, Trouble over Tokyo, Junior Boys
Wilsonic.ARENA: Nôze All Star Band with Dani Siciliano, Tim Exile, Dorian Concept, The Mole, Adam Marshall, Catz N’ Dogz
Wilsonic.CLUB: Machine Funck, Side9000 + Ans, Rusko, Joker + MC Nomad, Aardvarck
Wilsonic.PARK: Ink Midget, Kasioboy, Karaoke Tundra, Foolk, 1A2V1, Popper-C, Isobutane, Rawfare, Bobsan, Monkey6

Sobota, 12 czerwca 2009

 

Wilsonic.LIVE: The Ills, Esclin Syndo, The Dead Sea, For A Minor Reflection, The Invisible, Jazzanova Live feat. Paul Randolph

 

Wilsonic.ARENA: Disasteradio,  Daj Ray, Henrik Schwarz, Moderat, Ost & Kjex, Gerionty, Fine Cut Bodies

 

Wilsonic.CLUB: Ventolin, Hyperpotamus, Napszyklat, Rustie, Hudson Mohawke, Palotai

 

Wilsonic.PARK: Pjoni, Band, emd, Magamura, Ferenc Vaspoeri, Sanytch, Baltazar, Funkatron, Tomo, DNC

 

Cena biletów: 30 – 45 Euro

 

Więcej info: http://www.wilsonic.sk/en/

 

Zobacz także: http://www.muzikanova.pl/news/Wilsonic-Festival-2009/

 

______________________________________________________________________________

 

Maximal Festival – sobota, 13 czerwca 2009

 

Gdzie: Milan / Włochy

 

Kto Gra:

Kevin Saunderson, Derrick May, Scan 7 Live, DJ Machine vs AEOD, Bhonz, Ghisla, DRS606, Alex Under, Len Faki, Monika Kruse, Valentino Kanzyani, Sasha Funke, Alessio Mereu, Naph, The Selph, Gill, Dave Clarke, The Hacker, Funk’d’void, Alan 1, Marco Passarani, Draft, The Villains inc., TR, The Advent vs. Industrialyzer, Rino Cerrone vs Markantonio, Misa Salacova, Bass Mooy, Gumja, Paolo Tamoni, DJ Dhe, Frank Kvitta, Space Djz, Paul Langley and Minupren, Boris S, D.a.v.e., Nico Vasco sv Rens, Zina and Mandy, Nitrox and T-one, Pet Duo, Miss Djax, DJ Bold, Vuerre vs Barbers, The Madox, Dj Machine

 

Cena biletów: 40 / 50 Euro

 

Więcej info: http://www.maximalfestival.it/09/

 

_______________________________________________________________________________

 

Sonar Festival – 18 – 20 czerwca 2009

 

Gdzie: Barcelona / Hiszpania

 

Kto gra:

 

Sonar by Day – 18, 19, 20 czerwca 2009

RRIICCEE feat. Vincent Gallo, Konono Nº 1, Filastine, Micachu and The Shapes, Mark Jones plays Wall of Sound, Joe Crepúsculo vs. La Estrella de David y Thelemáticos, Tarántula vs. Orquesta del Caballo Ganador, Colch-ón vs. Suma, Institut Fatima, Roland Olbeter + Tim Exile + Jon Hopkin

 

Raster Noton presents: SND, Byetone, Alva Noto, Atom

 

Ed Banger presents Gazpashow!: James Pants, Bullion, Breakbot, DSLm, Busy P., Outline

 

Ghostly International 10th Anniversary presents: The Sight Below, SV4/Michna, Lusine, Michna with Raw Paw

 

BBC introducing presents (Highlights on BBC Radio): La Roux, Young Fathers, Bass Clef

 

Red Bull Music Academy presents: Mulatu Astake + The Heliocentrics, Cardopusher, Cécile, Culoe de Song, Débruit, Dorian Concept, El Santo, GoldieLocks, Guillamino, Jamie Woon, Lukid, Miaau, Midee, Mike Slott, Muhsinah, Natalia Lafourcade ,Onra, Sonicbrat, Taras 3000, XXXChang

 

Sonar By Night – piatek, 19 czerwca 2009

Grace Jones, Late of the Pier, Buraka Som Sistema, Richie Hawtin, SebastiAn, Fever Ray, Erol Alkan presents Disco 3000, Crookers, Brodinski, Don Rimini, Nacho Marco, Heartbreak

 

Mary Anne Hobbs presents (Highlights on Radio 1): The Gaslamp Killer, Joker, Martyn, Mary Anne Hobbs

 

Sonar By Night – sobota, 20 czerwca 2009

 

Orbital, Crystal Castles, Mujava, Deadmau5, Moderat, Beardyman, Rustie

 

Ostgut Ton presents: Shed, Marcel Dettmann

 

Sunday Best presents: Rob Da Bank, dan le sac vs. Scroobius Pip, Ebony Bones


Zobacz także:

http://www.muzikanova.pl/news/Sonar-2009-pierwsze-informacje/

http://www.muzikanova.pl/news/Orbital-glowna-gwiazda-festiwalu-Sonar/

http://www.muzikanova.pl/news/Sonar-2009-Line-up/

http://www.muzikanova.pl/news/sonar-2009-kto-i-kiedy/

 

______________________________________________________________________________

 

Glastonbury Festival – 25 – 28 czerwca 2009

 

Gdzie: Glastonbury / Wielka Brytania

 

Kto gra:

 

Czwartek, 25 czerwca

Dance Lounge: Altern-8, Jamie Jones, Unabombers, Futureboogie, Beardyman, Raffertie, East 17, Mystery Jets DJ Set, Ella Chi

 

Pussy Parlure: Annie Nightingale Opening Party, General Midi, Paul Arnold, Billy Nasty (Dubstep Set), Qemists (DJ Set), Afghan Headspin, Adsorb, Vent, Groove Diggerz, Ben & Lex

 

Silent Disco: The Kleptones, Jim Masters, Novak 3D Disco, Herne, Silent Disco’s DJ

Piątek, 26 czerwca

 

Pyramid Stage: Neil Young, The Specials, Lily Allen, Fleet Foxes, Special Guests, Regina Spektor, Gabrielle Cilmi, Bjorn Again

 

Jazz/World Stage: Q Tip, The Streets, Steel Pulse, Lamb, Hot 8 Brass Band, Stephanie Mckay, Speed Caravan, The Perceptions, Rolf Harris, Warsaw Village Band

 

Queen’s Head Stage: Glitterati, Jason Mraz, The Big Pink, The Rakes, Rumble Strips, The Virgins, Dan Le Sac Vs Scoobius Pip, Tommy Sparks, The Low Anthem, Team Waterpolo, Hope And Social, Dead Like Harry, Yr Ods, City Stereo, The Mojo Fins, Maura Kincaid, The Slips, Sub Universe


East Dance: David Guetta, Layo and Bushwacka!, Easy Star All-Stars, Iration Steppas ft Mark Iration, Dreadzone, Tom Middleton, The Egg, Paul Woolford, Pama International

 

West Dance: Erol Alkan, Crookers, The Whip, Annie Mac, Skream And Benga, Whomadewho, Joe Goddard (Hot Chip), DeepGroove, Nathan Detroit

 

Dance Lounge: The Nextmen featuring Yungun, Chip Munk, Mystro, Crazy P, Leeroy Thornhill (X Prodigy), Matthew Jonson (Cobblestone Jazz), Amanda Blank,
Circlesquare, Hypnotic Brass Ensemble, Jalapeno Sound System feat. Smoove & Turrell, Burn the Negative, Outlaws

 

G Stage: SLAM, Ben Sims, Billy Nasty, Jim Masters, Giorgio Gatti Vs Edoardo Marvaso, Geezer, Ans, Dhr Robijn, The Cosmonauts

 

Pussy Parlure: Salsa Club featuring The Elephants, Swap-A-Rama Razzmattazz, Peyoti For Presidents, Astroboy, Speech Debelle and The Therapist, Salsa Class, Vladimir Steamboat, Jodie Harsh, Will Vegas, Salsa Class, Randy & Earls, Old Record Club

 

Silent Disco: Novak 3D Disco, Urban Knights, Quiver, DeepGroove, Silent Disco’s DJ

 

Sobota, 27 czerwca

 

Pyramid Stage: Bruce Springsteen & The E Street Band, Kasabian Crosby, Stills & Nash, Dizzee Rascal, Spinal Tap, Eagles Of Death Metal, Tinariwen, VV Brown

 

Other Stage: Franz Ferdinand, Pendulum, Maximo Park, Paolo Nutini, Peter Doherty, The Script, Jason Mraz, Metric, Peter, Bjorn and John, Broken Family Band

Queen’s Head Stage: Guilty Pleasures, Dan Black, The King Blues, The Shortwave Set, Special Guest, The Wombats, Official Secrets Act, Noah And The Whale ,Emmy The Great ,Broken Records, Special Guest, Peggy Sue and the Pirates, Marina and the Diamonds, Theoretical Girl, Blue Roses

 

East Dance: 2ManyDJs, Deadmau5, Pete Tong, La Roux, Wiley, Tinchy Stryder, Eric Prydz, Heartbreak, We Have Band

 

West Dance: Josh Wink, Yoda, DJ Food, Qemists, Timo Maas, Japanese Popstars, Hudson Mohawke, NAPT, The Emperor Machine, Jam The Channel


Dance Lounge: Rye Rye, DJ Missill, Goldie Lookin Chain DJ Set, Calvin Harris DJ Set, Maxfield, Ironik, Ezra Bang & Hot Machine, Leo the Amateur, WonderfullyCourteousGentlemen, The Part Time Heroes, Boy Crisis, Evil Genius, Lekiddo – Lord of the Lobsters!, DJ Bunjy, Lack of Afro Live

 

G Stage: Scratch Perverts, Tom Middleton Old Shool Rave Set, Krafty Kuts, Zinc, Aquasky, Atomic Hooligan, Commix, Mr Nice, Jon Hopkins, Miss B

 

Pussy Parlure: Salsa Club featuring The Alex Wilson Salsa Power Orchestra, We Don’t Play, Baby Charles, Craig Charles, Salsa Class, Nerm & D-Code, Bourbon Warfare DJs, The Parlure Cabaret, Salsa Class, Mellow Star, Infinite Scale

 

Silent Disco: Marshall Hackett, I ♥ What?, Novak 3D Disco, Danny Howells, Silent Disco’s DJ

 

The Glade: Stereo MCs, Stanton Warriors, DJ Fresh, Dub Pistols, Don Letts, Dr Meaker, Tayo, Rusko, Sancho Panza, Nairobi, Jinx

Niedziela, 28 czerwca

 

Pyramid Stage: Blur, Nick Cave And The Bad Seeds, Madness, Tom Jones, Amadou & Mariam, Tony Christie, Status Quo, Easy Star All-Stars


Other Stage: The Prodigy, Glasvegas, Bon Iver, Bat For Lashes, Yeah Yeah Yeahs, Enter Shikari, Brand New, Art Brut, Boxer Rebellion, In Case Of Fire,

 

Jazz/World Stage: Black Eyed Peas, Manu Dibango, Roots Manuva, Khaled, Orquesta Aragon, Linda Lewis, Jose James, Abdullah Chhadeh And Syriana

Queen’s Head Stage: Motown 50th Birthday, Robyn Hitchcock, The Aliens, Magic Numbers, Bombay Bicycle Club, Joe Gideon And The Shark, Vagabond, Joe Lean And The Jing Jang Jong, Fight Like Apes, The Capitol Years, Soft Toy Emergency, Priscilla Ahn, Jersey Budd, Two Door Cinema Club, Major Major

 

East Dance: Calvin Harris, Mr Scruff, VV Brown, Rob Da Bank, Frankmusik, Wonky Pop DJs, Kissy Sellout, Wonky Pop DJs, Ou Est, Chris Coco

 

West Dance: Peaches, Jodie Harsh, Beat Torrent, Freq Nasty, Dirty Vegas, Quiver, Filthy Dukes, Don Diablo, Goldfish, Stuart Wilkinson, Transformer


Dance Lounge: All Hands on Decks, Infadels (DJ Set), Ocelot, Lottie, MPHO, Reverand and the Makers, Mark Jones, Wall of Sound 15 Years presents a night with…, Joker & Nomad, Pinch & Peverelist, RSD, Smith & Mighty, Henry & Louis featuring Jamo, Dr Gaffa, Dub From Atlantis, DubFX, DubKasm, Bristol Rise Up!  Featuring…, N.U.M.B. ,Sub-Universe

 

G Stage: Chase & Status, High Contrast, London Elektricity DJ Set, MJ Cole, Shut Up And Dance, Caspa, N Type, Red Light and Ben Westbeach, Cyberfunk All Stars
Eveson, Bridgewater Reggae Soundsystem

 

Pussy Parlure: Salsa Club featuring La Excelencia, Eclectic  Ballroom, Rock Idol, The Parlure Cabaret, My Toys Like Me, Salsa Class, Take It 2 The Bridge, Blackberry Wood, The Bee’s Knees, Salsa Class, DJ Badly

 

Silent Disco: Appleblim, Cheeba, Dave Seaman, Novak 3D Disco, Silent Disco’s DJ

 

Więcej info: http://www.glastonburyfestivals.co.uk/

 

______________________________________________________________________________

 

Awakenings – 27 czerwca 2009

 

Gdzie: Spaarnwoude / Holandia

 

Kto gra:

 

V-Stage Open air: Adam Beyer, Anton Pieete (live), Daniel Sanchez, Dubfire & Davide Squillace, Green Velvet (live), Josh Wink & D’Julz, Kevin Saunderson, Speedy J

 

W-Stage Open air: Alex Under (live), Audion (aka Matthew Dear) (live), Fokko Versloot & Koen Lebens, Karotte, Magda, Makam (live), Marco Carola, Paco Osuna, Paul Ritch (live)

 

X-Stage: Dave Clarke, Joris Voorn, Len Faki, Mauro Picotto, Misstress Barbara, Sino Live! Technasia & Dosem, Slam (live), Tim Wolff, Valentino Kanzyani & Marko Nastic

 

Y-Stage: Ben Sims & Surgeon (Frequency 7), Carl Craig, Heiko Laux & Steve Rachmad, Oscar Mulero, Rolando, Secret Cinema (live), Stacey Pullen, Thomas Martojo & Casper Tielrooij

 

Z-Stage: Alex Kvitta (live), Bas Mooy (live), Counterpart (live), Gayle San & Cari Lekebusch, Invite & Ritzi Lee, Miss Djax (live), PET Duo, Sven Wittekind & Marco Remus, Tetrapak (Arkus P. & Boris S), Tom Hades & Marco Bailey

 

A-Stage: Âme & Dixon, Dominik Eulberg & Gabriel Ananda, Jimpster, Marc Romboy, Mathias Kaden, Olene Kadar (live), Trentemøller

 

Cena biletów: 45 Euro

 

Więcej info: http://www.awakenings.nl/en/


Zobacz także: http://www.muzikanova.pl/news/Techno-fiesta-czyli-Awakenings-2009/

 

______________________________________________________________________________

 

LIPIEC 2009

 

Creamfields Czechy – 3, 4 lipca

Code Summer Festival – 4 lipca

Love Family Park – 5 lipca

Exit Festival – 9 – 12 lipca

Dance Valley – 11 lipca

MELT! – 17 – 19 lipca

10 Days Off Festival – 17 – 27 lipca

Monegros Desert Festival – 18 lipca

Extrama Outdoor – 18 lipca 2009

Greenfields Open Air – 19 lipca

Global Gathering UK – 24, 25 lipca 2009

Tomorrowland – 25, 26 lipca 2009

Grünanlage Festival – 31 lipca – 2 sierpnia 2009

 

___________________________________________

 

Creamfields Chechy – 3,4 lipca 2009

 

Gdzie: Lotnisko Breclav / Czechy

 

Kto gra:

 

Above and Beyond (UK), Ala (CZ), Andreas Reiter (AT), Anime (CZ), ATB (GER), Awacs (CZ), Blacklight & Tomigram (PL), Bon Finix (CZ), Breeth (SK), Claudio Ricci (AT), Click Joe (CZ), Cliva live (AT), Comante (AT), Coyote (HU), Crazy Sonic (AT), Dan Cooley (CZ), Daniel Morgenstern (AT), Deetronic (AT), DisasZt (AT), Elio (CZ), Elmar Strathe (GER), Fabian Hofer (AT), Felix Kröcher (GER), Hot X (HU), Hydrophonic (CZ), Charlie (SK), Chinaski (CZ), I Represent (UK), IDJ.cz DJs (CZ), Jason Jollins (USA), Javy Union (ESP), Jeff Milligan (CAN), Johannes Lehner (AT), Jon Rundell (UK), Jordan Peak (UK), Kaisersoze (CZ), Kieran Brindley (UK), Laura Heath (UK), Lucca & Michal Pavlíček live (CZ), Lui Florez (UK), Luke Mesch (AT), Makossa & Megablast (AT), Mannack (CZ), Marcus Cooper (CZ), Markus Lindner (AT), Martin Hloch (CZ), Matthias Meyer & Patlac (GER), Mekki Martin (CZ) & Gianna Charles (AT), Met D´Phunk (AT), Michal Pesina (CZ), Michal Poliak (CZ), Molczik (CZ), Observer (AT), Ohm Square (CZ), Orbith (CZ), Paolo Mojo (UK), Philipp Blecha (AT), Philipp Straub aka Felipe (AT), Popof (FR), Ruuk (AT), Sam Bylett (UK), Sarah Main (AUS), Skank (SK), Sony Vega (CZ), Studio 54 DJs (CZ), Subsist (CZ), Sunset Boulevard (CZ), Tereza Černochová + Matěj Ruppert a Showstation (CZ), Thomas Grün (AT), Tom Snow (AT), Tommy Riu (CZ), Us3 (UK), Valentino Kanzyani (SLO)


Cena biletów: 30 / 35 Euro

 

Więcej info: http://www.creamfieldscentraleurope.eu/en/

 

______________________________________________________________________________

 

Code Summer Festival – sobota, 4 lipca 2009

 

Gdzie: Klub Fabrik / Madryt / Hiszpania

 

Kto gra:

 

Jeff Mills, Model 500 (live), Kevin Saunderson, DJ Rolando, Dj T1000, Cesar Almena & Nuke, Cristian Varela, Dj Pepo, Takaaki Itoh Vs Go Hiyama Aka Dualtek (live), Exium (live), Reeko (live), DJ Link, David Moleon (live), Frankie Knuckles, Todd Terry, Marshall Jefferson, Farley Jackmaster Funk, Christian Smith, Alexander Kowalski, Surgeon, Joey Beltram, Paco Osuna, Dj Muerto Vs Arkanoid

 

Cena biletów: 30 Euro

 

Więcej info: http://www.codesummerfestival.com/

 

______________________________________________________________________________

 

Love Family Park – niedziela, 5 lipca 2009

 

Gdzie: Mainweisen Hannau / Niemcy

 

Kto gra:

 

Djs: Sven Vath, Ricardo Villalobos, Turntablerocker, Loco Dice, Luciano, Wighnomy Brothers, Karotte, Marco Carola, Magda, Cassy, Toni Rios


Live: Underworld, Deichkind, Extrawelt, A Critical Mass – Henrik Schwarz, Ame, Dixon

 

Cena biletów: 33 Euro

 

Więcej info: http://www.lovefamilypark.com/content/

 

Zobacz także: http://www.muzikanova.pl/news/Gwiazdorska-obsada-Love-Family-Park-2009/

 

______________________________________________________________________________

 

Exit Festival – 9 – 12 lipca 2009

 

Gdzie: Novi Sad / Serbia


Kto gra:

 

Czwartek, 9 lipca

 

Main Stage: Lily Allen, Caspa & Rusko & MC Rod Azlan, DJ Sub Focus & MC Jakes, Arctic Monkeys

 

Dance Arena: James Zabiela b2b Nic Fanciulli, Reboot live, Steve Lawler b2b Lee Burridge, Sasha b2b John Digweed

 

Fusion Stage: Repetitor, The Herbaliser,

 

Suba Stage: Ritchaz & Keke, Macacos do Chines, DJ Marfox, Buraka Som Sistema, Addictive TV

 

Explosive Stage: The Stone, Keep of Kalessin, Kataklysm, Death Angel, Annathema

Piątek, 10 lipca

 

Main Stage: Manic Street Preachers, Korn, DJ Marky & Dynamite MC, Andy C & MC GQ,

 

Dance Arena: Loco Dice b2b Magda, Gui Boratto Live, Heidi b2b Justin Martin, Richie Hawtin b2b Dubfire

 

Fusion Stage: Max Romeo, Elemental, zZz

 

Explosive Stage: My Dying Bride,

 

Sobota, 11 lipca

 

Main Stage: Patti Smith, Kraftwerk, Fabio & Grooverider & MC Rage, Moby

 

Dance Arena: Hannah Holland b2b Tayo, Eric Prydz b2b Adam Beyer , Etienne de Crecy Live, Steve Angello b2b Sebastian Ingrosso, Kissy Sell Out b2b Alex Metric

 

Fusion Stage: Delinquent Habits, Jarboli, Dubioza Kolektiv

 

Explosive Stage: Sabaton, Deathstars

 

Niedziela, 12 lipca

Main Stage: The Prodigy, Bryan Gee & Kenny Ken & MC Skibadee, Chase & Status, Madness

 

Dance Arena: The Japanese Popstars live, Paul Woolford b2b Yousef, Sander Kleinenberg b2b Darren Emerson, Carl Cox b2b Green Velvet

 

Fusion Stage: Nežni Dalibor, Buzzcocks, Elvis Jackson

 

Suba Stage: R Point, Vuneny, These Monsters, Horkestar, Fedayi Pacha, Amon Tobin

 

Explosive Stage: Walls of Jericho, Vrisak generacije, Comeback Kid

 

Cena biletów: 4 dniowy karnet kosztuje ok. £72


Więcej info: http://www.exitfest.org/

 

Zobacz także:

http://www.muzikanova.pl/news/10-lecie-festiwalu-EXIT/

http://www.muzikanova.pl/news/podwojne-wystepy-na-exit-festival/

http://www.muzikanova.pl/news/Kolejni-artysci-na-EXIT-Festival/

 

______________________________________________________________________________

 

Dance Valley – 11 lipca 2009


Gdzie: Spaarnwoude / Amsterdam / Holandia

 

Kto gra:


Mainstage: Eddie Halliwell, Erick E, Ferry Corsten, Hardwell, Kraak & Smaak, Marco V, Mick Di Lano, Sidney Samson, Terry Toner, The Bloody Beetroots, MC: Marxman

 

A State Of Trance: Armin Van Buuren, Gareth Emery, Glenn Morrison, Markus Schulz, Remy, Stretch

 

Defected In The House: ATFC, Baggi Begovic, Born to Funk, Chocolate Puma, David Penn, Sergio Flores, Shapeshifters, Simon Dunmore, Live: Hardsoul, Live: Shovell

 

Renaissance: Dave Seaman, Hernan Cattaneo, Marcus James, Nick Warren, Prinz, Sasha


Electronation: Clockwork, Hell, Jarno, Solomun, Terry Toner, Tron, Live: Alter Ego, Live: Anthony Rother, Live: Johannes Heil, Live: Stephan Bodzin

 

Viva Music: Commu, Ida Engberg, M.A.N.D.Y., Paul Hazendonk, Qbical, Steve Lawler, Tiefschwarz, Live: Audiofly, Live: Gabriel Ananda

 

Radio: Agoria, Oliver Huntemann, Oxia, Taras van de Voorde, Timo Maas, Tomaschek, Live: Fokko Versloot, Live: Koen Lebens, Live: Paul Kalkbrenner, Live: Peter Horrevorts, Live: Piet van Dongen

 

Carnivale Vs Onderstroom: Dastego, David Moreno, Gino, H.E. Pennypacker, Jasper Wolff, Jop & Jordi Show, Kartikeya, Lopoll, Mark Boon, Paul Lomax, Radiosus, Rosie, Tony Moreno, Wub

 

Toolroom Knights: Dave Spoon, Funkagenda, George Andrews, Josh Gabriel, Mark Knight, Martijn Ten Velden, Pete Griffiths, Plump DJ’s, Tiger Stripes

 

Ceny biletów: 70 Euro

 

Więcej info: http://www.dancevalley.nl/

 

______________________________________________________________________________

MELT! – 17 – 19 lipca 2009

 

Gdzie: Ferropolis / Niemcy

 

Kto gra:

 

Piątek, 17 lipca

 

Mainstage: Aphex Twin + Hecker, Travis, Klaxons, Moderat, Röyksopp, Foals, Cold War Kids

 

Gemini Stage: Gossip, Simian Mobile Disco (live), Jazzanova Live!, Crystal Castles, MSTRKRFT, Metronomy, Deadmau5, Bodi Bill, James Yuill


Big Wheel: Trentemøller (DJ-Set), DJ Koze, Radio Slave, Matthew Herbert (DJ-Set), Luke Slater (live), Rex The Dog, DJ Phono, Pilooski, Markus Kavka, Kasper Bjørke

 

Melt! Klub @ Coca Cola Soundwave Discovery Tent: The Soundtrack Of Our Lives, The Dodos, LA Roux, The Virgins, This Will Destroy You, Gysbert zu Knyphausen

 

Red Bull Music Academy Floor: Goldie, Magnetic Man feat. Skream & Benga (live), Kode 9 & Spaceape, Klute, Hudson Mowhake, Tim Exile, TRG, MC Justyce

 

Intro Revolutionspalast @ Orangerie: Fieber Tanzparty, King Kong Klub, Karrera Klub, u.v.a

 

Sobota, 18 lipca

 

Mainstage: Bloc Party, Digitalism (live), Phoenix, The Whitest Boy Alive, Animal Collective, Jochen Distelmeyer, Baddies ,u.v.a.

 

Gemini Stage: Boys Noize + Erol Alkan, !!! (chk chk chk), Fever Ray, WhoMadeWho, Mediengruppe Telekommander, Le Hammond Inferno, Filthy Dukes, Super 700

 

Big Wheel 10 Jahre Bpitch presents: Ellen Allien, Paul Kalkbrenner, Kiki, Hell, James Holden, A Critical Mass feat. Henrik Schwarz, Âme, Dixon (live), Tobias Thomas, Matias Aguayo, Scharrenbroich trifft Gunjah,

 

Melt! Klub @ Coca Cola Soundwave Discovery Tent: Muff Potter, Anna Ternheim, The Wedding Present, Caribou, Bonaparte, The New Wine, Berlin-Bergen-Surprise-Mash-up, Mikroboy

 

Red Bull Music Academy Floor: Diplo, Buraka Som Sistema, Mujava, Jesse Rose, Klute, Boy8Bit, Thunderheist, Daniel Haaksman feat Deize Tigrona, u.v.a.

 

Intro Revolutionspalast @ Orangerie: Revolver Club, Les Yper Sound, Team Recorder

 

Niedziela, 19 lipca

 

Mainstage: Oasis, Kasabian, Polarkreis 18, Glasvegas, Patrick Wolf, Passion Pit

 

Gemini Stage: Tiga, Brodinski, Yuksek, Shir Khan, DJ Supermarkt, u.a.


Intro Revolutionspalast @ Orangerie: Team Recorder, Intro DJ Team, Michael Mac (Club NME)

 

Sleepless Floor: 10 Jahre Bpitch continues:, Ellen Allien, Sascha Funke, Kiki, Zander VT, ND Baumecker, Dinky, Empro, Skinnerbox, Ruede Hagelstein, Marcus Meinhardt, Markus Welby, Sven Jozwiak, David Dorad, Fabiano, Channel X, Philipp Cerfontaine, Fraenzen Texas, Kassette Boys, Gunnar Stiller, Daniel Stefanik, Kleinschmager & Eckart ,Lars Christian Müller

 

Cena biletów:

– dwudniowy bilet (Piatek, 17 + Sobota 18 lipca 2009): 70/85 EUR
– trzydniowy bilet (Piątek 17, Sobota 18 + Niedziela 19 lipca 2009): 90/110 EUR

 

Więcej info: http://www.meltfestival.de


Zobacz także:

http://www.muzikanova.pl/news/Potwierdzeni-artysci-na-festiwalu-Melt/

http://www.muzikanova.pl/news/Melt-Festival-znamy-pelen-line-up/

 

______________________________________________________________________________

10 Days Off Festival – 17 – 27 lipca 2009

Gdzie: Ghent/Belgia

 

Kto gra:

 

Dzień 1 – Piatek, 17 lipca

The Subs
Dr Lektroluv
Sound of Stereo
Slagsmalsklubben

Riton

Mr Magnetik

 

Dzień 2- Sobota, 18 lipca

Mark Farina
Red D & Lady Linn
Jazzanova + Paul Randolph

Gilles Peterson + Earl Zinger

 

Dzień  3 – Niedziela, 19 lipca

Miss Kittin & The Hacker
Ben Klock
Paul Brtschitsch

Nathan Fake

 

Dzień 4 – Poniedziałek, 20 lipca

DJ Hell
Jesse Rose
Optimo
Stijn
Battant

 

Dzień  5 – Wtorek, 21 lipca

Tiefschwarz
Santé
Ruede Hagelstein
Audiofly
DJ T.
Einzelkind

 

Dzień  6 – Czwartek, 23 lipca

Benga
DJ Hype & Daddy Earl
Leila
Tim Exile
Clark
Starkey

 

Dzień – 7 – Piątek, 24 lipca

Carl Craig
Henrik Schwarz
Gaslamp Killer
MVSC

 

Dzień 8 – Sobota, 25 lipca

N.A.S.A.
Djedjotronic
Partyharders Squad
Metronomy
Mickey Moonlight

 

Dzień – 9 – Niedziela, 26 lipca

Trentemoller
Lulu Rouge
Hercules & Love Affair

 

Dzień – 10 – Poniedziałek, 27 lipca

Richie Hawtin
Click Box
Barem
Disko Drunkards
Who Made Who
The Glimmers
Nid & Sancy
Andrew Weatherall

 

Cena biletów: jednodniowy 15 – 20 Euro

Więcej info: www.10daysoff.be

 

______________________________________________________________________________

Monegros Desert Festival – 18 lipca 2009

 

Gdzie: Monegros Desert / Hiszpania

 

Kto gra:

 

Orbital, Carl Cox, Vitalic, Dave Clarke, Sven Vath, Tiga, Ricardo Villalobos, Dubfire, Ben Sims, Loco Dice, Josh Wink, Ken Ishii, Valentino Kanzyani, Brodinski, Cristian Varela, Oscar de Rivera, Robert Lamart, Gentleman, Tego Calderón, La Excepción, Calle13, Tote King Band, Pet Duo, Frank Kvitta, O.B.I., Sven Wittekind, Andreas Kremer, Eto & Gab, Lukas & Fernanda Martins, The Madox, DJ Hype + MC Jakes, Subfocus, TC N-Type, Fran the Breakstorm, Mc Prince Osito & Mc R-Vee

 

Cena biletów: 70 Euro

 

Więcej info: http://www.monegrosfestival.com/

 

______________________________________________________________________________

 

Extrama Outdoor – 18 lipca 2009

 

Gdzie: Eindhoven / Holandia

 

Kto gra:

 

Main Stage: Deadmau5, Tiga, Josh Wink, Benny Rodrigues, 2000 and One, Eric de Man, Isis, Eva Maria & Martine

 

Future Funk: Axwell, Steve Angello, Housequake feat. Roog, Erick E & MC Gee, Dirty South, Wally Lopez, Funkerman, Kim Fai, Sam 'o Neall

 

Dave Clarke Presents: Dave Clarke, Miss Kitten & The Hacker LIVE, James Holden, Len Faki, Renato Cohen, Slam, Patch Park,

 

Lakeside: Sander Kleinenberg, James Zabiela, Joris Voorn, Lee Burridge, 16 Bit Lolita’s, Add2Basket, Applescal LIVE

 

Ed Banger Stage: DJ Mehdi, Busy P, Steve Aoki, Feadz, Fake Blood, Joost van Bellen, Beesmunt Soundsystem, Ed Banger All Stars

 

Extrema Music: DJ Remy, Rene Amesz, Warren Fellow, Darko Esser LIVE, Edwin Oosterwal, Pitto LIVE, Mark August, Quince LIVE, TJ Kong


Cena biletów: 60 Euro

 

Więcej info: http://www.extrema.nl/

 

______________________________________________________________________________

 

Greenfields Open Air – 19 lipca 2009

 

Gdzie: Monachium / Niemcy

 

Kto gra:

 

Floor 1: Sven Väth, Marco Carola, Joris Voorn live, René Vaitl

 

Floor 2: Loco Dice, Reboot live, Tini

 

Cena biletów: 20 Euro

 

Więcej info: http://www.worldleague.de/WORLDLEAGUE/greenfields.htm

 

______________________________________________________________________________

 

Global Gathering UK – 24, 25 lipca 2009

 

Gdzie: Long Marston Airfield / Wielka Brytania

 

Kto gra:

 

The Prodigy (Live) | Orbital (Live) | Pendulum (Live) | Paul van Dyk | Armin Van Buuren | Carl Cox | Above & Beyond | Eric Prydz | David Guetta | John Digweed | Sasha | Richie Hawtin | Axwell | Dubfire | Erol Alkan | Fedde Le Grand | James Zabiela | Steve Angello | Sander Kleinenberg | Tiga | Markus Schulz | Sander Van Doorn | Nic Fanciulli | Judge Jules | ATB | Plump DJ’s  | Digitalism | Stanton Warriors | Loco dice | Scratch Perverts | DJ Yoda | Josh Wink | Andy C | Mark Knight | Lisa Lashes | Danny Howells | Magda | Kissy Sellout (Live) | The Shapeshifters | Tidy Boys | John Dahlback | Chase & Status | DJ Hype | Utah Saints | Hervé & Sinden present The Count & Sinden | High Contrast | Magnetik Man live Feat. Skream & Benga | Andy Whitby | Rusko (Live) | Darren Styles & Breeze | DJ Marky | D Ramirez | Altern 8 | Gaiser (Live) | Friction | Sebastien Leger | Menno De Jong | Funkagenda | Fabio & Grooverider | Yousef | Micky Slim | Baby D (Live) | Dave Spoon | Hixxy & Unknown | Noisia | Benny Benassi | Lisa Pin Up | Paul Thomas | Joel Mull | Subfocus | Anne Savage | Caspa | Ratpack | Mary Anne Hobbs | Kutski | A.T.F.C | Tom Middleton | DJ Sy & Gammer | Hatcha & N Type | Josh Gabriel | Micky Finn | Dougal | Proteus | Gareth Emery Brisk & Ham | Nicky Blackmarket | Toddla T | Chris Lake | Hazard | Guy J Slipmatt | Rebekah | Pete Jordan | Jon Rundell | Mark Eteson | Kim Fai | Re-Con & Squad E | Mark H | Robbie Long | Darkfire Dub | Stu Allen | Garry K & Vapour

 

Cena biletów: £50.00 – £175.00

 

Więcej info: http://www.globalgathering.co.uk/

 

Zobacz także: http://www.muzikanova.pl/news/znamy-juz-pelen-line-up-na-global-gathering-uk/

 

______________________________________________________________________________

Tomorrowland – 25, 26 lipca 2009


Gdzie: De Schorre / Boom / Belgia

 

Kto gra:

 

Sobota, 25 lipca

 

 

Niedziela, 26 lipca

Cena biletów:

jednodniowy – 26 / 68 Euro

dwudniowy dla 4 osób – 320 / 420 Euro

 

Więcej info: http://www.tomorrowland.be/

 

______________________________________________________________________________

Grünanlage Festival – 31 lipca – 2 sierpnia 2009

 

 

Gdzie: Alt Daber, Wittstock-Dosse, 16909

 

Kto gra: Paul Kalkbrenner Live, Extrawelt Live, Martin Buttrich Live, Gaiser Live, Format B Live, Stimming Live, Kollektiv Turmstrasse Live, Dj Koze, Wighnomy Brothers, Steve Bug, Len Faki, Ivan Smagghe, Anja Schneider, Dixon, Oliver Koletzki, Ben Klock, Pan Pot, Toni Rios, Lawrence, Ame, Solomun, H.O.S.H., Audiofly, Matt John, Jay Pauli, Zander VT, Ost & Kjex, Tama Sumo, Steffi.

 

Cena biletów: 32/ 40 Euro

 

Więcej info: www.gruenanlage-festival.de/

 

______________________________________________________________________________

 

SIERPIEŃ 2009

Global Gathering Rosja – 1 sierpnia

Astropolis Festival – 5 – 8 sierpnia

Loveland Festival – 8 sierpnia

Lowland Festival – 21 – 23 sierpnia

South West Four Festival – 29 sierpnia

Mysteryland – 29 sierpnia

Creamfields UK – 29, 30 sierpnia

______________________________________________________________________________

 

Global Gathering Rosja – 1 sierpnia 2009

 

Gdzie: Tuutari-Park / Saint-Petersburg / Rosja

 

Kto gra: Basement Jaxx live!, Paul Oakenfold, Axwell, Sander Kleinenberg DVJ-show!, Markus Schulz, Sebastien Leger, Menno de Jong, Bobina, Gareth Emery, John Dahlback, Simon Patterson, Micky Slim, D. Ramirez, Jerome Ismae, Mark Eteson, Paul Thomas, Eston, Tito, Matisse, Ivan Spell

 

Więcej info: http://www.global-gathering.com/

 

______________________________________________________________________________

 

Astropolis Festival – 5 – 8 sierpnia 2009

 

Gdzie: Paryż / Francja

 

Kto gra:

 

Środa, 5 sierpnia

 

COCOROSIE, UNDERWIRES

 

Czwartek, 6 sierpnia

 

PUPPETMASTAZ, NAÏVE NEW BEATERS, SWITCH ON’S, RICHIE HAWTIN, TROY PIERCE, SONIC CREW, BATTLE VJ’S, KAP BAMBINO, FLASH B, ROCHA, MODUL CLUB, BLACK SUSHI, MADTOM, NAKWAN, SONAM, MAYA, MECHAKUCHA, BATTLE VJ’S, FRESHARTS

 

Piątek, 7 sierpnia

 

MICHEL RIPOCHE, LAURENT GARNIER, LATE OF THE PIER, AU REVOIR SIMONE, MONDKOPF, BATTLE PRESSE, DJEDJOTRONIC, DAS GLOW, SHADOW DANCER, MON COLONEL & SHORE, GUI BORATTO, NAVID TAHERNIA, SONIC CREW, RONTO, ARNO EVANO, XILO, FRESHARTS

 

Sobota, 8 sierpnia

 

ASTROBOUM POUR LES KIDS,  MIX’N BOULES, OPEN FADER TEAM, SVEN VÄTH, SURKIN, EROL ALKAN, THE PROXY, ELECTRIC RESCUE, ENOLA from NOIRDEGOUT, SONIC CREW, RONI SIZE & MC DYNAMITE, DJ FOOD & DK, ELISA Do BRASIL & MC MISS TROUBLE, THE SCRATCH PERVERTS, HIGH CONTRAST, KRAZY BALDHEAD, FRESH, MEGAZORD, SEXY SUSHI, SOLANGE LA FRANGE, MANU le MALIN, KID 606, DELTA 9, DJ DROKZ, DAVID ZELENY, WE ARE THE ROBOTS, DJ TAOCKING, SONIC CREW

 

Cena biletów: 22 – 69 Euro

 

Więcej info: http://www.astropolis.org

 

______________________________________________________________________________

Loveland Festival – 8 sierpnia 2009

 

Gdzie: Amsterdam / Holandia

 

Kto gra:

 

Fire!: Eric Prydz, Sander Kleinenberg, Sébastien Léger, Fedde Le Grand, Dirty South, Secret Cinema (live), Jim Rivers, Terry Toner, Marnix, Mc Stretch

 

T-Dansant: Erick Morillo, Martin Solveig, Junior Jack & Kid Crème, Ron Carroll, Grégory, Sergio Flores, Roog, Mc Crown

 

Rise Arena: Carl Craig, Stacey Pullen, Technasia, Aril Brikha (live), Joris Voorn (live), Michel De Hey, Shinedoe, Sebastian Davidson, Mc Kostas

 

Warehouse Arena: Kevin Saunderson presents Inner City feat. Paris Grey & Ann Saunderson (live), Larry Heard, Robert Owens (live), Robin Albers, Remy, Ronald Molendijk, Per, Wanka, Mc P-Pholl

 

Beach Arena: Rex the Dog, Buffalo Beats (THE SUBS DJ-SET), Sharam Jey, Joost Van Bellen, Boemklatsch, Disctwins, Zender vs San Proper, Mc Lyrical Tie

 

Dutch House Arena: Benny Rodrigues, Laidback Luke, Chuckie, Erick E, Funkerman, Gregor Salto, Bart B More, Frederik Abas, Mc Gee

 

Underground Puppies: Philip Young, Wouter De Moor, Arjuna Schiks (live), Tom Trago (live), Peter Horrevorts (live), Casper Tielrooij & Thomas Martojo, Jan Van Kampen, Fokko Versloot & Koen Lebens, Reiss, Tinlei, Sven & Tettero


Cena biletów: 55 Euro

 

Więcej info: http://www.lovelandfestival.nl/

 

______________________________________________________________________________

 

Lowland Festival – 21 – 23 sierpnia 2009

 

Gdzie: Biddinghuizen / Holandia

 

Kto gra: 2 Many DJ’s, 2000 and One, Arctic Monkeys, Babylon Circus, Basement Jaxx, Beirut, Bloc Party, Bon Iver, Boys Noize, Calexico, Collie Buddz & The New Kingston Band, Crookers, Áme, Dixon & Henrik Schwarz (a critical mass), Dizzee Rascal, Eagles of Dead Metal, Enter Shikari, Faith No More, Fall Out Boy, Grace Jones, Grizzly Bear, Hank III and ASSJACK, Junior Boys, Kaiser Chiefs, Kasabian, La Caravane Passe, Lilly Allen, Mad Manoush, Opeth, Paul Kalkbrenner, Rusko, Ska-P, Sonata Arctica, Speedy J, The Aggrolites, The Gaslamp Killer, The Parlor Mob, The Prodigy, The Whitest Boy Alive, Tiga, Wilco, The Temper Trap, Bring Me The Horizon, A Brand, Vitalic, Martyn, Drums of Death, The Airborne Toxic Event, Patrick Wolf ,The Living End, Razorlight, White Lies, Drijvende Diva, Puur Gelul, Radio Barkas, Mirko Loko, Lee Van Dowski, Laps, Moderat, Ziggi

 

Cena biletów: 150 Euro

 

Więcej info: http://www.lowlands.nl/

 

______________________________________________________________________________

 

South West Four Festival – 29 sierpnia 2009

 

Gdzie: Londyn / Wielka Brytania

 

Kto gra:

 

Ministry Of Sound Stage: Sasha & John Digweed (B2B UK Festival Exclusive), David Guetta, Eric Prydz, Mark Knight, Scarlett Etienne Special Guests: Sander Kleinenberg, James Zabiela


The End Presents „Shake It”: Richie Hawtin, Dubfire, Steve Lawler, Timo Maas, Layo & Bushwacka!, Nicole Moudaber

 

The Gallery Stage: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Markus Schulz, Tall Paul, 16 Bit Lolitas, Special Guest: BT

 

Global Underground Stage: Danny Howells, Nic Fanciulli, Nick Warren, James Lavelle, Jim Rivers, Anil Chawla, Special Guest: Darren Emerson

 

Cena biletów: £45.00 

 

Więcej info: http://www.southwestfour.com/

 

______________________________________________________________________________

 

Mysteryland – 29 sierpnia 2009

 

Gdzie: Haarlemmermeer / Holandia

 

Kto gra:

 

Mainstage: Swedish House Mafia (Axwell, Steve Angello & Sebastian Ingrosso), Sander van Doorn, Karotte & De Man Zonder Schaduw, Chuckie, Joost van Bellen, Shinedoe (live), Bjorn Wolf,

 

Hey!: Ricardo Villalobos (3 hrs set), Michel De Hey, Gregor Tresher (live), Matthias Tanzmann, Juan Sanchez, Estroe

 

De techno: Adam Beyer, Oscar Mulero, Felix Kröcher, The Advent vs Industrialyzer, Remy, Redshape (live), Counterpart, Peter Horrevorts, MC Dice

 

Flamingo Nights: Stereo mc’s (live), Tocadisco, John Dahlbäck, Mark Knight, Funkerman, Bart B More, Patric la Funk

 

Rauw: Felix Da Housecat, Joost van Bellen, Brodinski, Lele, Boemklatsch, The Walk & Rogerseventytwo

 

High Contrast: Above & Beyond, Marco V, Nic Chagall, Simon Patterson, Wippenberg, Joop!, Cliff Coenraad, Dennis Sheperd

 

+ więcej

 

Cena biletów: 63 Euro

 

Więcej info:  http://www.mysteryland.nl/2009/

 

______________________________________________________________________________

 

Creamfields UK – 29, 30 sierpnia 2009

 

Gdzie: Daresbury / Wielka Brytania

 

Kto gra:

 

Sobota, 29 sierpnia

Tiesto, Mylo Live, David Guetta, Luciano presents Æther Live, Laurent Garnier Live, John Digweed, Pete Tong, Sven Väth, Steve Angello, Axwell, Sebastian Ingrosso, Erol Alkan, Crookers, James Zabiela, Boys Noize, Friendly Fires Live, Hernan Cattaneo, Kissy Sell Out, Danny Howells, Andy C, Hype, High Contrast, Chase & Status, Mark Knight, Dirty South, Dave Spoon, Skream & Benga, Busy P vs DJ Feadz, Nick Warren, DJ Marky, Friction, Filthy Dukes, Funkagenda, MC Beardyman, NTYPE, Gareth Wyn, Kim Fai, Rich Reason, Ken Evil, MC Dynamite, IC3, MC GQ, SP:MC, Tonn Piper, Mad Rush, Rage MC, Phil Faversham, Dean Rigg, Sarah Louise, Alan Hartley, Deeyana on Sax, Dean Oram on Percussion

 

Niedziela, 30 sierpnia

Basement Jaxx, Paul van Dyk, Dizzee Rascal, 2manydjs Live, Calvin Harris Live, Erick Morillo, Sasha, Ferry Corsten, Deadmau5, Eddie Halliwell, Dubfire, Timo Mass, Annie Mac + więcej

 

Cena biletów: £50 – £175

 

Więcej info: http://www.creamfields.com/

 

______________________________________________________________________________

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →