Echoplex Techno Masterclass – naucz się techno!

Eventpromo
Echoplex

Echoplex we współpracy z krakowskim Prozakiem 2.0 rozpoczynają - uwaga, uwaga - edukację elektroniczną. Już w ten weekend odbędą się dwudniowe warsztaty z tworzenia muzyki techno. Jeśli masz pomysły, ale nie wiesz, jak przekuć je w muzykę lub jeśli masz muzykę, ale brakuje ci pewności i doświadczenia - wpadaj!

Echoplex Techno Masterclass – czy muszę umieć cokolwiek?

To na pewno nie pierwsze i nieostatnie takie warsztaty, ale z pewnością jedyne w swoim rodzaju. Jeśli wahasz się, czy to na pewno jest opcja dla Ciebie, ułatwimy Ci to. Jeżeli na któreś z poniższych pytań, Twoja odpowiedź brzmi „tak” – nie ma bata, bez dwóch zdań powinieneś pojawić się na tym evencie organizowanym przez Echoplexa.

A więc? Czy samodzielnie tworzysz muzykę, ale zwykle zatrzymujesz się gdzieś w połowie? Myślisz, że Twoje utwory mogą być jeszcze lepsze? Nadal poszukujesz odpowiedniej równowagi między stopą a basem? Marzysz, aby usprawnić swój warsztat i złapać najbardziej efektywny dla siebie model pracy? Korzystasz z rozmaitych wtyczek, ale chciałbyś wiedzieć, czego używają profesjonalni producenci? Masz już swoje własne numery i marzysz o graniu ich na żywo, ale nie wiesz jak zacząć? A może dopiero startujesz z tematem, interesujesz się nim, lecz produkcja to dla Ciebie czarna magia?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Echoplex

Echoplex Techno Masterclass – co czeka na warsztatach?

Skoro jeszcze to czytasz, to najprawdopodobniej skusiły Cię nowe możliwości. Przyszedł zatem czas, by zaprezentować program wydarzenia i przedstawić, jakich umiejętności liźniesz podczas warsztatów. Na start oczywiście wykłady o produkcji techno, a także prezentacje, analizowanie przypadków oraz rozważanie nad archiwalnymi sesjami elektronicznymi. Prócz tego analiza sesji abletonowych templetów oraz set-upów. Część teoretyczna to jednak tylko przedsmak praktyki, a więc jak najbardziej żywych warsztatów z produkcji, prezentacje surowych wprawek oraz ich mix downu, konkursy, koncert & Event oraz Synth Jam, feedback session, a także panel dyskusyjny z Q&A.

W ciągu tych dwóch dni, Echoplex krok po kroku pokaże Ci jak wygląda proces nagrywania, produkcji, projektowania dźwięku przy użyciu sprzętu, jak i oprogramowania, oraz przysposobi Cię do zagrania autorskiego live actu. Na deser, paru gości, których jeszcze nie ujawniono, wystąpi podczas Afterclass, gdzie zaprezentują swoje własne DJ sety i live acty.

Echoplex Live in Warsaw 2006

Echoplex Techno Masterclass – 17-18 października, Kraków – bilety

Warsztaty odbędą się w dniach 17-18 października w klubie Prozak 2.0 w Krakowie. Wejściówki na event można nabyć na stronie Biletomat.pl. Dostępne są zarówno bilety na jeden, jak i na dwa dni.

Echoplex Techno Masterclass w Prozaku 2.0

Biletomat.pl
100-150 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →