Dungeon Beats z J: Kenzo & N-Type wystąpią w najbliższy piątek

Fot. Materiały promocyjne
News
Dungeon Beats 017 feat. Kenzo & N-Type startuje w najbliższy piątek

12 listopada ekipa Dungeon Beats stanie u boku postaci legendarnych - basowych weteranów, których wieloletnie zaangażowanie w rozrost sceny dubstepowej zdaje się być kluczowe i nieocenione – J: Kenzo & N-Type.

Dungeon Beats 017 startuje w najbliższy piątek

Ten pierwszy miał już okazję gościć w murach (pękającego wtedy w szwach) Projekt LAB, przy okazji szóstej edycji cyklu, kiedy to rozgrzał parkiet do czerwoności. Drugi headliner to członek sławnej, brytyjskiej inicjatywy Croydub. To także piekielnie doświadczony zapaleniec, więc nie zdziwcie się, jeśli tej nocy z danceflooru Projektu LAB lecieć będą iskry!

Dungeon Beats 12 listopada – sprawdź, kto wystąpi

J:KENZO, czyli Jay Fairbrass to pochodzący z hrabstwa Kent, uznany w basowych kręgach DJ i producent oraz host radiowy stacji Rinse FM. Jest jednym z ojców chrzestnych odpowiedzialnych za odrodzenie się stylu, który wielu nazywa „dungeon”. Jego pojawiające się od 2008 roku wydawnictw wydawane były nakładem takich wytwórni jak Dub Police czy 2nd Drop Records. W 2011 roku światło dzienne ujrzał jego pierwszy winylowy release w wytwórni TEMPA, za pośrednictwem której już rok później przejął londyńskie undergroundowe chartsy, debiutując swoim albumem długogrającym J:Kenzo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od tamtej pory o Jay’u jest coraz głośniej. W 2012 roku Fairbrass założył własną wytwórnię płytową – Artikal Music UK, w której swoje materiały do dnia dzisiejszego wydaje czołówka dubstepowych producentów z całego globu. Wieloletnie oddanie scenie undergroundowej Kenzo kultywuje poprzez swoje audycje na falach Rinse FM, regularnie zaciągając przed odbiorniki fanów z każdego zakątka Ziemi.

Dungeon Beats 017 - 12 listopada

N-Type aka Mark Newton – producent, DJ, host radiowy pochodzący z Croydon, znany z ogromnego wkładu w rozwój sceny dubstep od jej początków po światowy rozgłos. Jako nastoletni miłośnik garage’u i drum and bassu, zafascynował się mroczną odsłoną elektroniki z południowego Londynu, co w miarę upływu czasu, stało się pasją skierowaną w stronę ciężkich brzmień w tempie 140bpm.

Szef Wheel & Deal i Terrain oraz współwłaściciel Sin City Recordings wraz z DJ Hatcha. N-Type to jeden z najdłużej działających DJów na falach Rinse FM, gdzie dołączył w okolicach 2003-2004 roku, kiedy dubstep jeszcze raczkował. Mark nigdy nie zwątpił w siłę dubstepu – jako przodujący producent i selektor latami działał w podziemiach sceny, by relatywnie niedawno doświadczyć jej renesansu w odnowionej i nieskażonej komercją formie.

Support spocznie w rękach reprezentantów Dungeon Beats oraz szamotulskiej grupy promotorsko-producenckiej / netlabelu GHOSTMENTAL.

Scenę barową zasili m.in. Monster – rezydentka Projekt LAB i reprezentantka Oramics, kojarzona ostatnimi czasy z występami m.in. w cyklu Boiler Room, czy berlińskim HOR. Pojawi się również dwójka wysłanników z Warszawy – Enes, sercem od lat w poznańskim basowym podziemiu i Piotr, który przygodę za deckami rozpoczął w Budapeszcie. Skład uzupełni m.in. C.L.R. – członek Ganjaclinik z Zielonej Góry.

Dungeon Beats 017 feat. Kenzo & N-Type – line -up piątkowego wydarzenia

Main stage

J:KENZO I N-Type
Ghostmental I CrissNSA I Ewski I k.o IHitman

Bar stage

Enes I Monster I C.L.R. I PiotrPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →