Projekt LAB otwiera się w formie baru i ogródkowej przestrzeni koncertowej

News
LAB - BAR

Słynny poznański klub powraca do życia po długiej przerwie. Pierwsze wydarzenia odbędą się już w ten weekend.

Projekt LAB, który był wyróżniony w przeszłości przez redakcję Muno.pl, jako najlepszy klub w kraju, ponownie otwiera swoje bramy dla gości.

Kochani, wracamy po dłuuuuugiej przerwie! Odnowieni jak nigdy – lepszy sound, nowe oświetlenie i instalacje, dziesiątki nowych kanap i stolików, wyremontowane toalety (!!!), odpimpowany ogródek z łódką miłości dla tych co lubią popłynąć i zupełnie nowa energia. Otwieramy się w formie baru i przestrzeni koncertowej dostępnej na naszym wakacyjnym ogródku. Pamiętajcie o obowiązujących normach, zachowujcie dystans, a na ogródku noście maseczki. – napisali w oświadczeniu w mediach społecznościowych właściciele klubu.

Przy okazji otwarcia klubu, na Facebooku Projekt Lab pojawiło się specjalne video.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Chociaż klub, póki co, nie może zaskoczyć odwiedzających zagranicznymi bookingami, to chce skupić się na lokalnej scenie, wyłapując z niej najciekawszych twórców. Projekt LAB chce wypromować najbardziej utalentowanych artystów, dlatego rusza z nowym cyklem: PROJEKT LIVE – eventami, których głównym punktem programu będą występy live wyselekcjonowanych lokalnych artystów muzyki elektronicznej.

Pierwsze wydarzenie z tego cyklu już w ten weekend. W piątek w wersji live zaprezentuje się Jakub Kulesza, nadzieja najmłodszego techno pokolenia Wielkopolski. Dzień później odbędzie się after po ostatniej edycji Radio Kwarantanna.

PIĄTEK: Projekt LIVE: Jakub Kulesza / otwarcie ogródka!
SOBOTA: Radio Kwarantanna nadaje: Bez Odbioru

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również