Projekt LAB otwiera się w formie baru i ogródkowej przestrzeni koncertowej

News
LAB - BAR

Słynny poznański klub powraca do życia po długiej przerwie. Pierwsze wydarzenia odbędą się już w ten weekend.

Reklama

Projekt LAB, który był wyróżniony w przeszłości przez redakcję Muno.pl, jako najlepszy klub w kraju, ponownie otwiera swoje bramy dla gości.

Kochani, wracamy po dłuuuuugiej przerwie! Odnowieni jak nigdy – lepszy sound, nowe oświetlenie i instalacje, dziesiątki nowych kanap i stolików, wyremontowane toalety (!!!), odpimpowany ogródek z łódką miłości dla tych co lubią popłynąć i zupełnie nowa energia. Otwieramy się w formie baru i przestrzeni koncertowej dostępnej na naszym wakacyjnym ogródku. Pamiętajcie o obowiązujących normach, zachowujcie dystans, a na ogródku noście maseczki. – napisali w oświadczeniu w mediach społecznościowych właściciele klubu.

Przy okazji otwarcia klubu, na Facebooku Projekt Lab pojawiło się specjalne video.

Chociaż klub, póki co, nie może zaskoczyć odwiedzających zagranicznymi bookingami, to chce skupić się na lokalnej scenie, wyłapując z niej najciekawszych twórców. Projekt LAB chce wypromować najbardziej utalentowanych artystów, dlatego rusza z nowym cyklem: PROJEKT LIVE – eventami, których głównym punktem programu będą występy live wyselekcjonowanych lokalnych artystów muzyki elektronicznej.

Pierwsze wydarzenie z tego cyklu już w ten weekend. W piątek w wersji live zaprezentuje się Jakub Kulesza, nadzieja najmłodszego techno pokolenia Wielkopolski. Dzień później odbędzie się after po ostatniej edycji Radio Kwarantanna.

PIĄTEK: Projekt LIVE: Jakub Kulesza / otwarcie ogródka!
SOBOTA: Radio Kwarantanna nadaje: Bez Odbioru

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.