Weźcie nasze pieniądze i kupcie za nie najnowsze syntezatory Rolanda, bo są obłędne 

Fot. Materiały promocyjne
News
Roland - syntezatory inspirowane klasyką

Roland wprowadza dwa rewelacyjne kompaktowe syntezatory, JD-08 i JX-08, do swojej oferty butikowych modułów brzmieniowych.

Roland – syntezatory inspirowane klasyką

Moduły dźwiękowe stanowią hołd dla wczesnych syntezatorów marki RolandJD-800 i JX-8P – każdy z nich został zaprojektowany tak, aby dostarczać „wszystkie oryginalne patche” skompaktowane w mniejsze części.

JD-08 zawiera brzmienia od klasycznego fortepianu JD-800, przez duże eteryczne pady, po surowe basy, aż po coś bardzo ważnego dla JD-800, czyli naprawdę ładne, gitarowe przesterowane dźwięki – czytamy w materiale demonstracyjnym nowego produktu.

Syntezatory są zasilane bateryjnie i przenośne, stworzone do użytku na stole z bardziej skompresowanym odczuciem. Oba produkty funkcjonują jako interfejsy audio/MIDI USB-C, z pełnowymiarowymi portami MIDI.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Roland JD-08 i JX-08

JD-08 pozwala użytkownikom na granie dwóch patchy jednocześnie z funkcjami bi-timbral, pozwalając na kontrolę „poziomu każdego z nich osobno” – czytamy w materiale.

Syntezator ten wykorzystuje również te same kształty fal, co jego przodek, JD-800, z czterogłosowym syntezatorem wykorzystującym „zaawansowane techniki modelowania” i efekty obejmujące zniekształcenia, phaser, delay, chorus, reverb i inne.

JX-08 pozostaje również blisko swojego „pierwowzoru” JX-8P, oferując więcej efektów, arpeggiator, sekwencer i generator losowych wzorów.

W naszej nowej wersji w formacie butikowym, dodaliśmy mnóstwo kontroli w czasie rzeczywistym, jak również kilka innych funkcji – informują producenci

Zarówno Roland JD-08 jak i JX-08 trafią do sprzedaży w styczniu przyszłego roku. Oba modele będą dostępne za ok. 400 dolarów.

Roland Boutique SyntezatorPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →