Weźcie nasze pieniądze i kupcie za nie najnowsze syntezatory Rolanda, bo są obłędne 

Fot. Materiały promocyjne
News
Roland - syntezatory inspirowane klasyką

Roland wprowadza dwa rewelacyjne kompaktowe syntezatory, JD-08 i JX-08, do swojej oferty butikowych modułów brzmieniowych.

Roland – syntezatory inspirowane klasyką

Moduły dźwiękowe stanowią hołd dla wczesnych syntezatorów marki RolandJD-800 i JX-8P – każdy z nich został zaprojektowany tak, aby dostarczać „wszystkie oryginalne patche” skompaktowane w mniejsze części.

JD-08 zawiera brzmienia od klasycznego fortepianu JD-800, przez duże eteryczne pady, po surowe basy, aż po coś bardzo ważnego dla JD-800, czyli naprawdę ładne, gitarowe przesterowane dźwięki – czytamy w materiale demonstracyjnym nowego produktu.

Syntezatory są zasilane bateryjnie i przenośne, stworzone do użytku na stole z bardziej skompresowanym odczuciem. Oba produkty funkcjonują jako interfejsy audio/MIDI USB-C, z pełnowymiarowymi portami MIDI.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Roland JD-08 i JX-08

JD-08 pozwala użytkownikom na granie dwóch patchy jednocześnie z funkcjami bi-timbral, pozwalając na kontrolę „poziomu każdego z nich osobno” – czytamy w materiale.

Syntezator ten wykorzystuje również te same kształty fal, co jego przodek, JD-800, z czterogłosowym syntezatorem wykorzystującym „zaawansowane techniki modelowania” i efekty obejmujące zniekształcenia, phaser, delay, chorus, reverb i inne.

JX-08 pozostaje również blisko swojego „pierwowzoru” JX-8P, oferując więcej efektów, arpeggiator, sekwencer i generator losowych wzorów.

W naszej nowej wersji w formacie butikowym, dodaliśmy mnóstwo kontroli w czasie rzeczywistym, jak również kilka innych funkcji – informują producenci

Zarówno Roland JD-08 jak i JX-08 trafią do sprzedaży w styczniu przyszłego roku. Oba modele będą dostępne za ok. 400 dolarów.

Roland Boutique Syntezator

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →