Dungeon Beats 019 – Commodo i Madam X przejmują Projekt LAB

fot. Commodo, Madam X / Facebook
Eventpromo
dungeon beats

Ekipa Dungeon Beats po raz kolejny przejmuje poznański Projekt LAB z mocnym składem. Już 11 listopada w stolicy Wielkopolski wystąpią czołowi przedstawiciele brytyjskiej muzyki basowej.

Dungeon Beats 019 w Projekt LAB – eklektyczny skład

Na dziewiętnastej już imprezie Dungeon Beats zagości Commodo – jedna z najważniejszych postaci współczesnej brytyjskiej sceny basowej. Jego przepełniony perkusjonaliami melodyjny sound, jak sam twierdzi, często zahacza o hip-hop i włącza wpływy z dzieciństwa do dubstepowego schematu. Ciężko trafić na artystę z dorobkiem tak charakterystycznym i nieszablonowym jak jego. Choć sam nie przypisuje sobie wielkich zasług, należy do grona niewielu producentów, którzy przyczynili się do powstania nowego brzmienia określanego mianem 140.

Commodo | Boiler Room Festival | Day 3: Bass

Kolejną gwiazdą wieczoru będzie Christiana Vassilakis, popularnie znana pod aliasem Madam X. Dla współtwórczyni Big People Music, reprezentantki NTS Radio oraz Athen’s Movement będzie to pierwsza wizyta w naszym kraju. Artystka jest znana ze swoich przekrojowych, pokręconych setów, w których możecie usłyszeć takie gatunki jak grime, techno, bass, garage. Spodziewajcie się energetycznego występu. Ponadto jest założycielką labelu Kaizen, wydająca takich artystów jak Biome, Walton czy wypuszczony kilka dni temu Cartridge.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Madam X Boiler Room Bristol DJ Set

Oczywiście na scenie nie zabraknie również przedstawicieli kolektywu Dunegon Beats oraz reprezentacji z zaprzyjaźnionych, lokalnych kolektywów. Glassz z DRUMFORMATOR zagra support, a scenę barową przejmą Alegria x Impakt z DrumObsession oraz Etre Collective.

Glassz | HÖR – Jan 11 / 2022

Dungeon Beats 019 w Projekt LAB – bilety

Bilety na najbliższą imprezę Dungeon Beats, która odbędzie się już 11 listopada w poznańskim Projekt LAB, są do nabycia na stronie Biletomat w cenie 40 zł.

Koniecznie sprawdźcie promomix eventu!

Dungeon Beats 019 feat. Commodo & Madam X – CrissNSA Promomix


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →