Dubfire (Deep Dish) zastąpi Sandera Kleinenberga na Godskitchen!

News

Sander Kleinenberg nie będzie mógł, z powodów osobistych, wystąpić na pierwszej polskiej edycji Godskitchen 5 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu. Zastąpi go Ali Dubfire (Deep Dish).

 
 

Z powodu choroby w rodzinie Sander Kleinenberg musiał przełożyć niektóre ze swoich europejskich występów. Agencja MSM Events nie chciała rozczarować klubowiczów i ma dobrą wiadomość.

Otóż Sandera zastąpi jeden z członków Deep Dish, który pojawi się po raz pierwszy w Polsce jako solowy projekt – Ali Dubfire (Deep Dish). Mamy nadzieję, że dla Tych z Was, których zasmuciła informacja o Sanderze Kleinenbergu będzie to godne zastępstwo. Poniżej krótka biografia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ali Dubfire – Deep Dish

Ali nie lubi być przypisywany do konkretnego gatunku. Dla niego progressive oznacza myślenie do przodu, więc w tym sensie zawsze był, jest i będzie progressive. Jak sam mówi zawsze będzie wplatać kilka różnych stylów w to, co robi i ma nadzieję, że będzie jednocześnie bawić i edukować publiczność.

Dorastający w Waszyngtonie Dubfire spędzał większość czasu grając na gitarze w zespołach szkolnych i słuchając klasycznego Hip Hopu i Jazzu. Wpływ na jego twórczość miała także lokalna scena punkowa i twórczość rodzimych zespołów, takich jak: Fugami i Minor Threat

International Records wypuściła na rynek nowy eklektyczny mix Dubfire`a, który doskonale obrazuje preferencje muzyczne kształtujące jego twórczość. Na krążku możemy doszukać się takich diamentów jak Depeche Mode, Carl Craig, Booka Shade, Extrawelt, Samuel L Session i Nitzer Ebb. Jednak największą niespodzianką jest oryginalna produkcja Dubfire`a „I Feel Speed”, gdzie po raz pierwszy możemy usłyszeć jego własny wokal.

Ali Dubire jest wielce ceniony ma całym świata za swoje energetyczne występy na żywo. W zeszłym roku Los Angeles Times pisało: „prawdopodobnie nie ma lepszego didżeja grającego live”.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →