Djshop.pl Workshop Day 2010 – Wrocław

News

15 maja we Wrocławiu, po trzech latach przerwy, odbędą się warsztaty 'DJSHOP.PL Workshop Day!' Przyjść, dotknąć i zobaczyć może każdy. I to za free!

„Nieważne, czy rozkręcasz imprezy, produkujesz muzykę, czy dbasz o wizualizacje i oświetlenie, gwarantujemy Ci, że na DJSHOP.PL Workshop Day 2010 w jednym czasie możesz potestować i porównać „tony” sprzętu i technologii. Szeroka grupa fachowców, będzie w stanie odpowiedzieć na każde Twoje pytanie i udzielić Ci cennych rad i uwag.” – piszą organizatorzy.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Impreza, w swoich założeniach ma w jak najszerszym aspekcie „ogarniać” rynek DJ, Produkcja, VJ i LJ. Dlatego jeśli jesteś managerem klubu, osobą, która szuka źródła publikacji swojej twórczości, czy po prostu chcesz zacząć przygodę z muzyką i obrazem, także powinieneś tutaj się zjawić. Co powiesz na takie smaczki jak np.: szkółka dla DJ i Producentów, wykład reprezentanta ZAIKS-u o prawach autorskich, czy sektor, w którym swoich porad będą udzielać właściciele wytwórni muzycznych, czy organizatorzy imprez. Czyż nie brzmi to wyjątkowo zachęcająco?

 

 

„Jeszcze nie przekonany do udziału? Proszę bardzo – uczestnictwo jest kompletnie darmowe, wolimy, abyś przeznaczył swoje środki na inny bilet niż bilet wstępu – kolejowy, autobusowy lub np.: tramwajowy.”

Co więcej dla uczestników przygotowane zostanie mnóstwo konkursów, w których można będzie wygrać kilkadziesiąt wartościowych nagród!

 

Strona poświęcona imprezie – www.workshopday2010.djshop.pl

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →