DJ MAG znowu zachwycony Instytut Festivalem

Eventpromo

Instytut Festival, który po raz drugi odbędzie się za około miesiąc na terenie Garnizonu Modlin, kolejny raz zaskakuje odzewem zagranicy.

Bardzo pozytywna relacja z pierwszej edycji w brytyjskim Mixmagu i spora liczba klubowiczów, którzy przyjechali na imprezę w 2018 roku z zagranicy, pokazała wielki potencjał festiwalu.

Rzecznik prasowy Instytut Festivalu, Artur Wojtczak tak opisuje strategię promotorów:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

„Już kilka lat temu, podczas regularnego rave-party w Instytucie Energetyki dostrzegliśmy, że nasze imprezy mogą zainteresować świat, bo są naprawdę wyjątkowe. Iwona Korzybska i Joanna Wielkopolan zaczęły je organizować już na początku lat dwutysięcznych i zawsze miały one specjalna oprawę i przyciągały rzesze spragnionych dobrych brzmień raverów. Pierwszy 3-stronicowy reportaż o Instytucie ukazał się w najstarszym magazynie o kulturze klubowej Mixmag 3 lata temu.

Organizując pierwszą edycję festiwalu, od początku myśleliśmy kategoriami wykraczającymi poza nasz kraj skupiając się na przyciągnięciu na imprezę zarówno polskich, jak i zagranicznych gości. Żyjemy przecież w czasach tanich linii lotniczych i bardzo popularniej techno-turystyki, która kiedyś wzmocniła rozwój Berlina. Przed poprzednim i obecnym festiwalem pojawiły się więc artykuły o nas w bardzo wielu magazynach: od Faze, Clubbing Spain, Techno Germany, włoskiego Vogue, Buzzfeed, londyńskiego i amsterdamskiego Metro, aż po niezwykle popularny portal Only Techno, który w tym roku został naszym oficjalnym medialnym partnerem. Pojawiliśmy się też w rankingach najciekawszych imprez, jakie publikował Guardian, Resident Advisor czy Dummy Mag. Chcemy, by Warszawa była przedmiotem „techno-wycieczek”, bo niewątpliwie zasługuje na odkrycie pod tym właśnie względem.”

Instytut Festival najbardziej zaskoczył jednak publikacją w DJ MAG, która wzbudziła tak ogromne zainteresowanie (około 4200 lajków, tysiące komentarzy i niemal tysiąc udostępnień), że redakcja magazynu skontaktowała się z polską marką i przygotowała specjalny mini-film pokazujący fenomen Instytutu! Czy czeka go kolejny rekord popularności?

My już odliczamy dni do 21 czerwca, by wylądować na festiwalowym parkiecie w Modlinie! A międzynarodowy clubbing niech rozwija Polskę i Warszawę. Bilety na to niezwykłe wydarzenie są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
180 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →