DJ MAG znowu zachwycony Instytut Festivalem

487
Eventpromo
DJ MAG znowu zachwycony Instytut Festivalem

Instytut Festival, który po raz drugi odbędzie się za około miesiąc na terenie Garnizonu Modlin, kolejny raz zaskakuje odzewem zagranicy.

Bardzo pozytywna relacja z pierwszej edycji w brytyjskim Mixmagu i spora liczba klubowiczów, którzy przyjechali na imprezę w 2018 roku z zagranicy, pokazała wielki potencjał festiwalu.

Rzecznik prasowy Instytut Festivalu, Artur Wojtczak tak opisuje strategię promotorów:

„Już kilka lat temu, podczas regularnego rave-party w Instytucie Energetyki dostrzegliśmy, że nasze imprezy mogą zainteresować świat, bo są naprawdę wyjątkowe. Iwona Korzybska i Joanna Wielkopolan zaczęły je organizować już na początku lat dwutysięcznych i zawsze miały one specjalna oprawę i przyciągały rzesze spragnionych dobrych brzmień raverów. Pierwszy 3-stronicowy reportaż o Instytucie ukazał się w najstarszym magazynie o kulturze klubowej Mixmag 3 lata temu.

Organizując pierwszą edycję festiwalu, od początku myśleliśmy kategoriami wykraczającymi poza nasz kraj skupiając się na przyciągnięciu na imprezę zarówno polskich, jak i zagranicznych gości. Żyjemy przecież w czasach tanich linii lotniczych i bardzo popularniej techno-turystyki, która kiedyś wzmocniła rozwój Berlina. Przed poprzednim i obecnym festiwalem pojawiły się więc artykuły o nas w bardzo wielu magazynach: od Faze, Clubbing Spain, Techno Germany, włoskiego Vogue, Buzzfeed, londyńskiego i amsterdamskiego Metro, aż po niezwykle popularny portal Only Techno, który w tym roku został naszym oficjalnym medialnym partnerem. Pojawiliśmy się też w rankingach najciekawszych imprez, jakie publikował Guardian, Resident Advisor czy Dummy Mag. Chcemy, by Warszawa była przedmiotem „techno-wycieczek”, bo niewątpliwie zasługuje na odkrycie pod tym właśnie względem.”

Instytut Festival najbardziej zaskoczył jednak publikacją w DJ MAG, która wzbudziła tak ogromne zainteresowanie (około 4200 lajków, tysiące komentarzy i niemal tysiąc udostępnień), że redakcja magazynu skontaktowała się z polską marką i przygotowała specjalny mini-film pokazujący fenomen Instytutu! Czy czeka go kolejny rekord popularności?

My już odliczamy dni do 21 czerwca, by wylądować na festiwalowym parkiecie w Modlinie! A międzynarodowy clubbing niech rozwija Polskę i Warszawę. Bilety na to niezwykłe wydarzenie są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl
180 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.